Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még 1 évet se vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 1 évet se vagyunk együtt és ennyit romlott a kapcsolatunk?!

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben jöttem össze ezzel a lánnyal 29éves,van egy 4éves fia,egészen jól elvoltunk idáig,de múlthéten illetve tegnap is kudarcot vallottam szex téren,na most előtte semmi ilyen gond nemvolt (néha volt egy kis turbóm is ,de anélkül is jól ment ) ,a gond a következő a gyerek annyira hisztis,és akaratos hogy az förtelem,legszivesebben megtarkóznám úgy hogy 1 óráig bömbölne,de nem tehetem ,mert ugye nem az én gyerekem,sajnos a végtelenségig elvan kényeztetve,vannak súlyos neveltetési hibák,de hát ezvan,a legrosszabb az egészben hogy én folyamatos müszakban dolgozom,és nem mindig van időm találkozni,de ha találkozunk is akkor se tudunk kb 10percet se lenni kettesben,ezáltal valamilyen szinten teljesitmény kényszer alatt is állok hogy ha van időnk,akkor na gyerünk tudjunk le,már pedig ez igy nem jó....Legelső ilyen kudarcnál csúnya dolgokat vágott a fejemhez,azt mondta majd keres olyan pasit akinek normálisan feláll,én meg azt mondtam keresek is olyan nőt aki legalább ki néz valahogy,azóta ezen bevan sértődve!A legrosszabb az egészben ,hogy az egész családnak az anyja parancsol aki otthon elvan mint a befőtt,nem dolgozik semmit,nem csinál semmit egésznap tv-zik,és kajak a 29éves lányát nem engedi el hozzám,de sajnos a lány is elvárja hogy állandóan én keressem,én csináljak programokat,én látogassam meg,mert ez a pasi dolga...Volt már valaki hasonló szituációban?Mi erre a megoldás?Tudom mindjárt jönnek a kommentek,hogy dobjam ki,de elég nehezen találnék magamnak megint barátnőt,mert sajnos nem vagyok egy Brad Pitt vagy Chris Evans :D :/

2018. okt. 3. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom mindjárt jönnek a kommentek,hogy dobjam ki,de elég nehezen találnék magamnak megint barátnőt,mert sajnos nem vagyok egy Brad Pitt vagy Chris Evans :D :/"

És mégis miben jobb egy ilyen szar kapcsolatban szenvedni, mint egyedül lenni?

2018. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Zárd le ezt az embert, mert a potenciád fogja bánni.


Eszébe nincs változni, a gyereke szanaszét van, ráadásul ott a házi királynő(anyós) egy épkézláb kapcsolat nem lesz belőle, és minden perc amit eltöltesz velük, kínszenvedés, a vége cirkusz hegyek..


Ahhoz, hogy egy kapcsolat jó legyen, működjön, ahhoz nem elég csak az egyik fél. Ahhoz ketten kellenek. Itt ebbe egyedül vagy. A kis srácot sajnálom, mert borítékolva van, hogy mivé fog válni ilyen háttér mellett.

2018. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Nyugi kidob ő téged és afelől is nyugi, találsz olyat, aki nem tőled várja a megoldást az elcseszett életére.

32/f

2018. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
azon gondolkodtál már, h miért elvált gyerekes anyuka? a válások java részét nők adják be, tehát az eddigi fószer sem volt jó neki, szerinted te jó leszel? én hiszek abban h minden megjavítható, de.. ha elromlik 1 porszívó, leülsz megnézed miért? feltárod a hibát, és megjavítod. azonban itt 2 ember van, te egyedül nem tudsz mit csinálni ha mindenért téged okol.
2018. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nyilván én is ludas vagyok,mert nem hívtam el egy két bulira meg ilyesmi,azóta ilyenekkel fenyegetőzik ha én elmegyek buliba,akkor szakít velem?!What :D Mondtam neki ,hogy ez nekem nem buli mert általában sofőrként vagyok és nem tudok inni!Jövőre költöznék le mamám házába,mondtam hogy oda költözhetnek oda hozzám,de szerintem így felejtős lesz,még ha vége is az egésznek,az apját sajnálom a legjobban kinnt dolgozik külföldön,egyszerűen minden nap fel kell hívja a feleségét és kötelező beszámolót tartania hogy mit csinált egésznap,hordja haza a sok pénzt kiköpi a belét,a felesége meg semmit nem csinál,ez komolyan mondom legalja.hu ,ha anyám még élne akkor fogná a fejét ezek láttán rendesen,egyébként mikor legutóbb voltak nálunk,apám megismerte a kissrácot is,azt mondja ,hogy ez szép meg jó meg minden,de felejtsem el,egyrészt a gyerek már most frusztrált (időnként dadog a mondanivalóval,és folyamatosan selypit),és ,hogy nagy állat leszek ha őket tető alá hozom a másik házban,na szóval ilyen kilátások vannak...
2018. okt. 3. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

"a gyerek annyira hisztis,és akaratos hogy az förtelem,legszivesebben megtarkóznám úgy hogy 1 óráig bömbölne,de nem tehetem ,mert ugye nem az én gyerekem" - Ha egyszer gyereked lesz, neveld úgy, hogy ez az opció fel se merüljön! Mellesleg a nő fog kidobni, ha megtudja, hogy így gondolkodsz, akármennyire is igazad van abban, hogy a gyerek elkényeztetett, neki akkor is a gyereke.


Egyébként meg miért nem szakítasz? Ennyire szexhiányod nem lehet. Ha mégis, akkor megérdemled ezt a kínlódást. Sok boldogságot!

2018. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ez egy vicc.
2018. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Mert ha 16 akkor neked legalább van mentséged az értetlen viselkedésedre. Neki nincs. Kár, hogy mindennek egy kisgyerek issza a levét.
2018. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!