Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a barátom kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a barátom kiábrándul belőlem?

Figyelt kérdés

A barátommal nem rég óta vagyunk együtt, ő az első kapcsolatom. Minden tekintetben olyan ember, amilyenről mindig is àlmodtam: intelligens, jó humorú, figyelmes, jól is néz ki, egyszóval megvan benne minden , ami kell. Én alapvetően nem tartom.magam értéktelen embernek, de hozzá képest mindig unalmasnak, butának és bénának érzem magam . Sokszor hasonlítom magam az exeihez, akik szerintem sokkal többet tudtak nyújtani neki majdnem minden téren (néhányukkal a mai napig tartja a kapcsolatot). Az is zavar, hogy rengeteg baratja van, míg nekem nagyjából 2, alig ismerek embereket, ez szerintem később zavaró lesz majd a számára(na meg számomra is )..A barátom egyébként nagyon szeret, ebben nem kételkedem, viszont félek, hogyha felszall a rózsaszín köd, meglátja milyen vagyok valójaban...

A kerdesem az lenne : erdemes-e így folytatni ezt a kapcsolatot? Még nagyon az elején vagyunk, később már sokkal jobban fájna ha szétmennénk...



2018. okt. 4. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te ott is problémát generálsz, ahol nincs semmi gond. Szedd össze magad, szerezz önbizalmat, mert így el fogod veszíteni őt.
2018. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kapcsolatot TE fogod tönkretenni, méghozzá az önbizalomhiányoddal. Ahelyett, hogy feladnád ezt a szerelmet, ami boldogságot okoz, mi a szent szarért nem kezdesz valamit az önértékelési problémáiddal? Csak rajtad múlik, hogy megszabadulsz-e ettől. ha egyedül nem megy, menj pszichológushoz, különben az egész életed erről fog szólni és az összes kapcsolatod rá fog erre menni. Megéri?
2018. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, azóta hogy vagytok?
2019. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2021. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!