Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm,nagyon kedves lány,de már unom magam.Szeretnék szabad lenni,irigylem kicsit a barátaim akik lányról-lányra mennek és tök szabadok.A barátnőm már házasságot szeretne,pedig csak 23 évesek vagyunk.Nagyon unom magam,ha a barátaim nem lennének már lehet depressziós lennék.
2018. okt. 4. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Balfax vagy!
2018. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Talál nálad jobbat. Hogy hogyan mond meg neki? ű

"Drágám, egy tuskó vagyok és nem bírok a farkammal, ezért véget vetek a kapcsolatunknak."

2018. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sehogy ne küld el becsüld meg és szeresd.És megspórolsz magadnak pár hónap szenvedést, meg hogy itt tedd fel a következő kérdésed.Élni akartam elhagytam, de most nagyon hiányzik ,hogy szerezzem vissza ?
2018. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb hagyd el most mert te nem unatkozol hanem

konkretan mas lanyokra vàgysz...

Elobb v utobb kibukik beloled es ha lehetoseged lesz nehezen fogsz tudni nemet mondani.

Te is szenvedsz,bnod is szenvedni fog

Szerintem legyèl egyenes vele

2018. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság a vágyad akkor engedd el szegény lányt. Ne álmodozzon rólad aki nem alkalmas kapcsolatra.
2018. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet finoman közölni sértődés nélkül.
2018. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor vagyok mérges, hogy az ilyen tuskók miatt,mint te, más éveket vár és szomorkodik,mert nincs egy normális kapcsolata. Te meg itt bolondítod és tartod magad mellett szegény lányt! Tüstént mond el neki,hogy nem vagy alkalmas a kapcsolatra, ne húzd az idejét mert annál rosszabb!

Kis idő még, s a nagy barátaid családos emberek lesznek, havi egyszer jó, ha felhívnak, s remélem te mégjobban fogsz 'unatkozni' mint most. Majd megtapasztalod,hogy az alkalmi szex nem is olyan boldogító...főleg egy jó kis nemibaj mellett. Csak kérlek, a lányt hagyd békén minél hamarabb

2018. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!