Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul reagalom? Hisztis lennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul reagalom? Hisztis lennek?

Figyelt kérdés

Tobbszor fordult ilyen elo nem egyszer.

Nem sokszor szoktunk elmenni ide oda de ha igen altalaban surun elofordul.

Megbeszeltuk a baratommal,hogy elmegyunk moziba leis foglaltuk a jegyeket. Elkeszultem vartam,hogy irjon hogy indul es hanykor hol zalalkozunk. Nem irt felhivtam nem reagalt majd 1oraval a film kezdese elott valaszolt hogy segitett otthon a szuleinek es majd holnap elmegyunk megnezzuk. Az a baj hogy nem egyszer fordul elo hogy a mi programunkat ami tenyleg nem surun fordul elo elhalaszja de meg valaszra sem meltat csak 1 oraval elotte. Utana pedig megkerdeztem hogy talalkozunk e de kiter folyamatosan a valasz elol (eszembe jutott hogy talan szorakozni akar elmenni es igy sunyi modon probal lerazni) es mikor elmondtam a feltetelezesem akkor annyit irt hogy igen lehet elmehy lehet nem nem tudja meg . De ezt is csak olyan aron nyogte ki hogy en elmondtam a feltetelezesem mivel altalaban mindig egyutt vagyunk es Megbeszeljuk hogy hany orakor talalkozunk. Probaltam tudtara adni hogy mennyi rosszul esik es probalja forditott szemszoggel nezni de erre a valasza : nem nembunkosag ez van nem tud mit csinalni”

Tul reagalom hisztis vagyok ? Vagy tenyleg nem normalis ahohy a dolgait intezi?

Helyesirasi hibakert elnezest



2018. okt. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hisztis, ez a srác magasról tojik a fejedre. De úgy latszik megteheti veled, mert sokadjára fordul elő, megis vele vagy...
2018. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Olyan mintha az egyik exemet sikerült volna kifognod. 😃 Velem is ezt csinálta a pasi hogy volt valami nagy haverja és vele pialt meg a nagyszuleivel élt és problémája volt velük de nem tudta megoldani és inkább engem stornozott mikor megdumaltuk hogy találkozunk stb és hiába hívtam írtam neki stb nem reagált csak este tízkor írt egy keveset és még én voltam a szar hogy felhoztam és besertodtem. Úgyhogy így lett ex. Csak játszott velem.
2018. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek utan pedig aztmondta talalkozzunk nem megy sehova szorakozni majd mikor mondom neki hogy nala aludjak e nem valaszol es vegul kinyogi hogy meg is megy el.

Nem tudom emberek hogy nem neznek magukba? Hogy merik ezt megcsinalni a masikkal? Es a legszornyubb az egeszben hogy elis hiszem hogy en vagyok a hisztis es a rossz mert teljesen belemagyarazza :( hogy tulreagalom es o semmi rosszat nem tett .

2018. okt. 5. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy belepistulva annyira ebbe a fószerbe, akkor küldd el rövid úton a náthás pitschába és javasold neki, hogy azzal játszadozzon, ami vele egyidős.


Én ugyan férfi vagyok, de az ilyen hímnemű pötschfejektől agylobot tudok kapni.


Ha nincs kedve mozizni, mondja meg.

Ha a szüleinél váratlan helyzet állt elő: mondja meg időben.

Ez az eltűnök, hárítok, terelek egy kb egy bölcsödés puhapötsch színvonala.


Magadat alázod meg ha vele maradsz.

2018. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos vannak ilyen nyomoroncok, és ami meg sajnosabb, hogy van közönségük, aki mindezt eltűri. Mint te is. Tessék kicsit jobban hinni magadban, ne legyél ilyen könnyen manipulálható.

Már rég el kellett volna küldened melegebb éghajlatra. És kiállnod magadért, igenis ő a gyökér, és szórakozzon mással.

Nekem is volt egyszer egy ilyen pasim, mondjuk teljesen más szituáciok voltak, de ott is az volt, hogy csomó mindenről el akarta hitetni velem, hogy én vagyok a sz.r, mert úgy gondolom. De ő persze sokmindenért balhézott velem. De ha én emeltem szot valami miatt, akkor ezt megis hogy gondolom... Csak velem nem jutott sokra, mert elég erős az igazság érzetem, szoval nem nagyon tudott megetetni. Csak egy rövidebb ideig még eltűrtem. Aztan betellt a pohár.

Elhiszem, hogy szereted, de tényleg egy ilyen baromra van szükséged? Ennél értékeld magad többre!

2018. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Csabának hívják?😃
2018. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy rakás kula az emberre. Mégis düh téged, megérdemled őt.
2018. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett az estével? Találkoztatok végül?
2018. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!