Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez túlféltés már vagy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túlféltés már vagy normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Volt egy kisebb balesetem.Valamiért este kiakartam menni a napaliba és beképeltem hogy a szekrény előtt fotel van,így egy jó nagy lendülettel oda dőltem.A bal könyököm kicsit össze zúztam,meg fejem vertem be.Szóval össze jött rendesen.A barátnőm felriadt tiszta ideges volt,mert én nem sokkal az eset után hánytam is.Szóval mentünk a kórházba.Agyrázkódás miatt meg akartak figyelni,de mivel éber,orientált voltam így saját felelősségre haza engedtek.Azóta a barátnőm semmit se enged,lényegében otthon olyan mint egy börtön,kezdetben jól eset hogy gondoskodik rólam,de kicsit sok már.Szigorúan beakar mindent tartani amit az orvos mondott,pedig már szédülni se szédülőm.Maga a baleset tegnap előtt volt.Normális a viselkedése vagy túlfélt ?
2018. máj. 3. 15:57
 1/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
Normális.
2018. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Normális. Nálad van baj, hogy nemlétező bútorokat képzelsz ide-oda, es töröd össze magad. Persze, hogy vigyá rád.
2018. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Az övé normális.

Be akar tartani, amit a doktor mondott? - ez tényleg ciki szerinted? Valószínűleg több agyrázkódást látott már, mint te.

2018. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túloz.
2018. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a jó indulat ne lenne normális.
2018. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Normális.

Saját felelősségre jöttél haza és még az orvos utasításait sem akarod betartani?

2018. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen, normális, mert attól, hogy épp nincs tüneted, ha nekiállsz pattogni könnyen lehet egyéb problémád.


Mellesleg elég gáz, hogy foteleket képzelsz oda, ahol nicns :D

2018. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jártam már máskor is így,olyankor még félálomba vagyok.Miután megtörtént a baj,rögtön feleszméltem.Ti sose jártatok úgy hogy félálomba valamit hulucináltatok ?
2018. máj. 3. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam félálomba mászkálni. Mire kikelek az ágyból, annyira észnél vagyok, hogy ne legyen ilyen. Meg azért a lakás berendezését reflexből ismeri az ember.
2018. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kicsit hülyén jött ki.Mondjuk szekrénynek neki esni még így szerencsésebb mint ha mondjuk a radiátornak :D
2018. máj. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!