Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
A pàrommal màr évek óta együtt vagyunk és hàt az egyik munktàrsam mosolygva köszönt ràm.Erre pàrom megkérdezte hogy mi a faszt mosolyog ?Màskor meg elkísért a melohelyemre mondvàn miért ne de előző napokban kérdezgette hogy nem e nyomulnak ràm a munkatàrsaim.

2017. nov. 29. 08:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesíràsi hibàkért.
2017. nov. 29. 08:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a párod. Az meg a bizalom, és az önbizalom hiánya okozza. Fogd vissza, mert csak rosszabb lesz.
2017. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nem szakító ok, de közöld vele, hogy nem érzed a bizalmat és zavar ez a fajta viselkedés. Párom ugyanez volt, bejött egyszer és egy kollégám ugyanúgy mosolyogva köszönt. Két napig nem beszélt velem normálisan, megmondtam a magamét, azóta megérti. Bár általában mindenki magából indul ki, ő a flörtölős kettőnk közül.
2017. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nâlunk is ez van párom flörtölgetősebb de visszább vett azóta de még mindíg sokkal közvetlenebb màsokkal mint én .De ha valaki ram mosolyog akkor ideges lessz de nem mutatja elfojtja.
2017. dec. 3. 11:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy vegyen visszább erre most az egyik fiu ismerősömet kereste fb-on hogy biztos hogy az ismerősöm mondtam hogy nem az nem hitt nekem és belenétett a fb-ba .:(
2017. dec. 3. 11:07
 6/6 A kérdező kommentje:
belenézett .
2017. dec. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!