Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon jól tudja, hogy undorodom a nyers tojástól. Ma fasírtot csinált, és amikor felütötte a tojást, kifolyt kicsi az asztalra is. Én szóltam neki, hogy vigyázzon, ne tegye bele a tálat, erre fogta magát, belenyúlt az ujjával a tojásba és megnyalta. Ezzel csak engem akart idegesíteni és sikerült is neki, mert azóta ezen jár az eszem, hogy miért volt ekkora se..fej...
2018. márc. 3. 01:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%

ÚÚÚÚÚRISTEEEEEENNN!!!! 😯

Ez durva, szakits, dobd ki, keress mast, csald meg, hasznald ki anyagilag, tedd tonkre erzelmileg!


En ezt nem hagyam...😂😅

2018. márc. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
20%
fapofa vagy...
2018. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Akinek ez elbagetellizálva hangzik, képzelje oda a saját félelmét. Egy madárpókot visz a házba stb., hirtelen nem is lesz olyan vicces... Én konkrétan a hányástól félek, így mindentől, ami azt okozhat. Pl a calici, rota és többek között a szalmonella, amit benyelhetett ezzel a kedves kis mókával. Sőt, bármiről is legyen szó és épp azt csinálja a barátod/barátnőd, amiről nagyon jól tudja, hogy téged idegesít, az is nagyon vicces és fapofa vagyok?
2018. márc. 3. 01:25
 4/45 anonim ***** válasza:
4%
Nem gondolkodtal mar azon, hogy legyozd ezeket a felelmeket? Pl egy csomo dologban akadalyozhatnak teged. Ajanlanam youtube-on Bartos-t. Uruleket eszik, foldet, vakolatot, de evett mar doglott egeret stb.
2018. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%

Oké, odaképzelem a saját félelmem. Pl. félek a fogorvosi fúró hangjától. A volt barátnőm körmözött és van egy olyan csiszolója vagy mije, aminek tök hasonló a hangja. Egyszer csinálta előttem és felállt a szőr a hátam, mondtam, hogy ez engem nagyon zavar. Nyomta még egy kicsit és viccelődött... És ekkor... Tovább éltünk boldogan. Történet vége.

Az nem normális, hogy ilyen apróságon ennyire kiakadsz.

2018. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 WheneverYouWant ***** válasza:
Valószínűleg nem hitte hogy ennyire kiakadsz... nem gondolom hogy ez olyan dolog lenne amitől elhányja magát az ember... Aki gyúrós az nyersen issza a tojás fehérjét...
2018. márc. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

A szalmonella hányással és hasmenéssel jár és a tojásban és húsban is megtalálható, ha fertőzött...


Az, hogy más minden szemetet összeeszik nem nagyon érdekel, szerintem Bartos is hetente 3x összecsinálja magát, de attól még nem ez a követendő példa számomra.

Szerintem mindenkinek vannak ilyen fóbiái, nekem ez. Persze, jobb lenne nélküle élni, de még jobb lenne, ha nem heccelne ezzel az, akivel együtt élek.

2018. márc. 3. 01:41
 8/45 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg amúgy, hogy direkt fel akar húzni és cukkol. Szerintem ez nem normális dolog, én se csinálom azt, ami őt idegesíti, mert nem az a célom, hogy felhúzzam...
2018. márc. 3. 01:43
 9/45 anonim ***** válasza:

Omg:Ddd


Nekem is vannak elcseszett fóbiáim, például rettegek a fokhagymától és a nyers hústól, de ez azért már túlzás.

2018. márc. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Értem, tehát mindenkinek vannak hülye fóbiái, de az enyém a legnagyobb hülyeség, és azzal semmi probléma, hogy direkt heccel vele. Világos.
2018. márc. 3. 01:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!