Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti otthonhagynàtok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthonhagynàtok a párotokat így?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek úgy egy 2 napis cèges bulira úgy hogy a párotok/házastàrsatok 3 napja jött ki a kórhàzból?
2018. okt. 6. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy nem.
2018. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
férfi/nő vagy?
2018. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy sem mennék 2 napos céges bulira. Ha kötelező és nem lehet kibújni alóla akkor nem nagyon tud mit tenni. De nyilván attól is függ, hogy miért volt bent a kórházban. Ha pl egy epehólyag eltávolítása volt vagy valami hasonlóan kis mértékű beavatkozás, akkor nem keresnék kibúvót. Ha komoly lenne a dolog akkor viszont tuti nem mennék el.
2018. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nagyon magas vernyomás, tahikardia miatt fekudt kórházban.

A cèges buli nem volt kotelezo.

2018. okt. 6. 09:11
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ, miért volt kórházban?

Meg persze attól is függ, hogy milyen jellegű céges buli és mennyire szeretek ott dolgozni, mennyire vagyok jóban a kollégákkal. Ha kötelező csapatépítés és jó a csapat, akkor lásd az első pontot. Ha nem kötelező, de jó a csapat, ismét lásd az első pontot.

Ha rossz a csapat, egész biztos mindegy miért volt kórházban, kihagynám.

2018. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Szóval ő otthon lábadozik, én meg valahol bulizok? Tuti, hogy nem. Vagy te szívesen mennél?


Fordítsd meg a helyzetet, ha te szabadultál volna a frissen kórházból hogy esne, ha a párod otthagyna egy buli kedvéért, ami ráadásul két napos?

2018. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos nem, amúgy se jarok céges bulikra. Jó a csapat de nekem a családom fontosabb és igy is eleget dolgozom, nem akarok még egy buli miatt is több órát főleg napot nélkülük tölteni.
2018. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem. És azt gondolom, hogy a férjem sem hagyna itt. Olyan nincs, hogy kötelező, és ne fogadnák el indokként, hogy a házastárs kórházból jött haza.

Jól sejtem, hogy téged hagytak otthon?

2018. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen engem hagytak itthon.
2018. okt. 6. 09:54
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Én azt nem tudom, hogy amivel te kórházban feküdtél, az mivel jár? Mit jelent, mi történt bent?

Mert ha pl. csak vizsgáltak és mondjuk a párodnak meg fontos a céges közösség is, akkor miért szobrozzon melletted?

Tényleg nem rosszindulatból, de ennyiből nem lehet értelmes választ adni.

2018. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!