Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a macskával?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a macskával? Fogja őt zavarni? 17/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a barátom most jön hozzánk először(több mint egy hónapja vagyunk együtt) és nekünk van bent egy macskánk.A barátom tudom,hogy nem igazán szereti őket.Volt itt egy olyan kérdés valamelyik nap,hogy valaki 3 kutyával aludt a szobájában és a barátját zavarta,ő meg nem akarta őket addig kitenni..stb..Ez nem olyan kérdés:DNem az én macskám csak a családé,persze semmi baj vele,de én kicsukom a szobámból,vagy ahol vagyunk,ha a barátomat zavarja meg minden..:)Fontosabb a macskánál sokkal:D De még nem tud róla,hogy van bent egy macskánk,valahogy soha se került szoba,meg nem is tartottam fontosnak,viszont jövő héten jön hozzánk és elmondom neki addig.Attol félek,hogy fogja őt zavarni ez vagy iesmi,hiába teszem ki a macskát.Szerintetek?Ti mit szólnátok ehhez?17/L


Előre is köszi!:)


2010. jún. 23. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
xD mi zavarná össze?:D EGY MACSKAAA?:D
2010. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem össze,csak simán zavarná,egy macska akár xD
2010. jún. 23. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ki teszed, miért zavarná?
2010. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szakítanék veled...Amennyiben rituálés áldozatot nem mutatsz be velem...Az áldozat a Macska!!!!!!


Komolyan: Semmit nem szólnék...Úgyis a szobádban köttök ki és míg nálatok van úgy is az idő 85%ban abban a szobában lesztek, ahonnan kicsuktad a macskát... Nem fogja zavarni, max beletörli, hogy még maradandóbb legyen az élmény;)

2010. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaaa bocsesz:D hát ha nincs a szobában, akkor nem fogja zavarni:D am meg eldugod a macskát az ágyalá egyx dobozba és csá:D:D
2010. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!