Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött össze velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött össze velem, hogyha pont az alapszemélyiségem és életvitelem zavarja?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta sportolok rendszeresen (úszás, kondi, Cross-Fit), nálam nagyon fontos a helyes táplálkozás. Igen, iszok fehérjeport, L-Carnitin kapszulát is szedek, és a hűtőm tele van csirke-rizs-mirelit zöldség-zöldség kombókkal. A sztereotípiákkal ellentétben nem vagyok egy nárcisztikus liba, akit csak a külseje érdekel, és lenéz mindenkit, aki nem úgy él, mint én, de a mozgás és a táplálkozás nagyon fontos része az életemnek. Amikor a barátom először próbálkozott, nem árultam zsákbamacskát, nem mentem el pizzázni, pont azért, hogy tudja, mire számítson. Ugyanakkor az az elvem, hogy mindenki úgy él, ahogyan akar, amíg egészséges és mértékletes. Ha neki belefér a fagyi és a pizza, úgy hogy nincs semmi baja, istenem, felnőtt ember. Az elején még nem volt semmi baj, volt ezer más témánk, amiről tudtunk beszélgetni és egy csomó minden mást tudtunk csinálni. A kajámat is elfogadta, vagy a kedvenc fogásának az alternatíváját ettük (pl. felhőlángos, spagetti tk. lisztből és darált csirkemellből) vagy külön ettünk, én salátát, ő gyrost. Nem élünk együtt, de az elmúlt pár hónapban féltékeny lesz, ha edzeni megyek, egyenesen duzzog (pedig nem emeltem fel az edzések számát, heti négyszer megyek), és erősködik, hogy kezdjünk el együtt futni, mert ő "hülye" a kondihoz és nem akar égni mellettem, úszni meg nem tud, és olyat akar, amiben egyformán kezdők vagyunk. Már ott tartunk, hogy amikor pontosan tudja, hogy végzek a suliban és indulnék kondiba, felhív, hogy hiányzom neki, volt hogy kérés vagy kérdezés nélkül elémjött, amikor tudta, hogy végzek hogy szeretne együtt ebédelni.

Tudom, hogy nem mindenki szereti a vékony nőket, a fitnesszlibákat, vagy a diétázó nőket, de nekem nincs testképzavarom, nem ítélek el senkit, ha nem úgy él, mint én, és eleve úgy kezdtem, hogy nekem ilyen életmódom van, kompromisszumokra hajlandó vagyok, de az alapvető dolgokról nem akarok lemondani. Az elején nem bánta, már ott tartok, hogy "elszököm" a konditerembe, mert hisztizni kezd, ha megtudja, hogy elmentem.


2018. okt. 8. 07:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Azért jött veled össze, mert tetszik neki a tested, és azért féltékeny, mert másoknak is tetszik a tested.

Nem olyan bonyolult.

2018. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%

"Már ott tartunk, hogy amikor pontosan tudja, hogy végzek a suliban és indulnék kondiba, felhív, hogy hiányzom neki, volt hogy kérés vagy kérdezés nélkül elémjött, amikor tudta, hogy végzek hogy szeretne együtt ebédelni."


Sok nő összetenné a 2 kezét, ha ennyi figyelmességet kapna a párjától...

Szerintem az a bajod, hogy te igazából férfias attitűdben működsz. A heti 4 edzés azért tényleg sok szerintem is, nem csoda ha úgy érzi, hogy rá már nincs időd. Vagy fontosabb neked a szép tested, mint ő.

Vagy akkor váltsd egy szintén sportoló pasira.

2018. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%

Nem akar melletted vagy előtted leégni a te köröd szeme láttára. Abból, hogy szeretne veled sportolni (futni) arra gondolok, hogy be szeretne kapcsolódni ő is, hogy még több időt töltsön veled csak szégyellné magát melletted gondolom.

Kérdezz rá nála, hogy így van-e. Futni miért nem akarsz ? Tömegelsz ?

32/f

2018. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

szintén kondis vagyok, csak én már vén liba:D


az első válaszló tökéletesen leírta, amit én is gondolok. szerintem inkább edzés előtt/után kellene ismerkedned, régen megdőlt az a nézet, hogy a kondisok buták.


ja, ezzel a pasival nem fog sokáig tartani.

2018. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
ja: életem legkiegyensúlyozottabb kapcsolatai közé tartozik, amikor egy szintén kondis sráccal jártam. okos volt, értelmes, értette, mit jelent az 50 g ch/nap, és én sem lepődtem meg, ha tömegeléskor nem annyira látszódnak a kockák a hasán.
2018. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%

Válts konditermet!


Menjetek egy újba együtt, ahol egyformán senkit sem ismertek, így nem fog égni a srác. Kezdjetek egy futópadon. Valami kicsi, üres helyet válasszatok.

2018. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

Miért jött össze veled?? Te miért jöttél össze vele?????

Van pár hasonló beállitottságú férfi ismerősöm. Mellettük, még a kondizó, táplálkozásra figyelő nők sem tudnak sokáig megmaradni. Suli, tanulás, heti 4 edzés, mit mondjak, a kapcsolatra mennyi idő marad? Nekem biztos hogy kevés lenne.

2018. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem, ha szeretitek egymást és komolyan gondoljátok egymással, mindkettőtöknek kompromisszumot kellene kötni. Az ő részéről nagyon aranyos dolog, hogy hiányzol neki, azzal van baja, hogy kevés időt töltötök együtt, nem konkrétan az életmóddal. Egy hét 7 napból áll, abból 4 edzés, maradt 3, abból gondolom nem mind a hármat vele töltöd... Itt van a kutya elásva. Neki viszont el kellene fogadnia, amit az elején is elfogadott, de teljesen érthető és emberi, hogy ahogyan komolyodik a kapcsolatotok, egyre jobban ragaszkodik hozzád. Ha neked nem fér bele, hogy lecsökkentsd az edzéseid számát, akkor szerintem előbb utóbb ennek vége lesz, mert ez a kapcsolat így neked jó, neki viszont kevés.

24N

2018. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hetente kettő Cross-fit edzésem van délutánonként és heti kétszer megyek hajnalban úszni, hogy a délutánjaim szabadak legyenek. Az edzésnapokon (hetente 2-3 alkalommal) nem találkozunk, mert akkor már aznap takarítok, bevásárolok, tanulok, hogy a maradék 4-5 napom szabad legyen a számára.


Oké, a sportot magam választottam, de mi lenne ha duális képzésen lennék? Vagy orvosira járnék? Vagy melóznék 2-3 műszakban? Rengeteg ember van, aki nem szabad délután öttől.


Azért nem futok, mert nem szeretek. Az úszás megy és szeretem csinálni, ahogyan a crossfitet is szeretem. Jó is vagyok bennük. Miért hagyjak fel valamivel, amit szeretek olyanért amit nem szeretek?

2018. okt. 8. 08:33
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Szabadhlj meg a feltekeny gyokertol. En mma-ra jartam sok evig. Ott csak kigyurt tokeletes testu helyes fiuk vannak. Egymason fekudtunk mindig foldharcon. Probald ki,h fog kiborulni a hulye pasid ettol? Most is hasonlot csinalok.


En joval tobbet sportolok nalad,megertelek. Ha visszafogna vki a sportban ,tuti leraznam magamrol.


Maskor valassz sportolo fiut.


N

2018. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!