Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött össze velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött össze velem, hogyha pont az alapszemélyiségem és életvitelem zavarja?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta sportolok rendszeresen (úszás, kondi, Cross-Fit), nálam nagyon fontos a helyes táplálkozás. Igen, iszok fehérjeport, L-Carnitin kapszulát is szedek, és a hűtőm tele van csirke-rizs-mirelit zöldség-zöldség kombókkal. A sztereotípiákkal ellentétben nem vagyok egy nárcisztikus liba, akit csak a külseje érdekel, és lenéz mindenkit, aki nem úgy él, mint én, de a mozgás és a táplálkozás nagyon fontos része az életemnek. Amikor a barátom először próbálkozott, nem árultam zsákbamacskát, nem mentem el pizzázni, pont azért, hogy tudja, mire számítson. Ugyanakkor az az elvem, hogy mindenki úgy él, ahogyan akar, amíg egészséges és mértékletes. Ha neki belefér a fagyi és a pizza, úgy hogy nincs semmi baja, istenem, felnőtt ember. Az elején még nem volt semmi baj, volt ezer más témánk, amiről tudtunk beszélgetni és egy csomó minden mást tudtunk csinálni. A kajámat is elfogadta, vagy a kedvenc fogásának az alternatíváját ettük (pl. felhőlángos, spagetti tk. lisztből és darált csirkemellből) vagy külön ettünk, én salátát, ő gyrost. Nem élünk együtt, de az elmúlt pár hónapban féltékeny lesz, ha edzeni megyek, egyenesen duzzog (pedig nem emeltem fel az edzések számát, heti négyszer megyek), és erősködik, hogy kezdjünk el együtt futni, mert ő "hülye" a kondihoz és nem akar égni mellettem, úszni meg nem tud, és olyat akar, amiben egyformán kezdők vagyunk. Már ott tartunk, hogy amikor pontosan tudja, hogy végzek a suliban és indulnék kondiba, felhív, hogy hiányzom neki, volt hogy kérés vagy kérdezés nélkül elémjött, amikor tudta, hogy végzek hogy szeretne együtt ebédelni.

Tudom, hogy nem mindenki szereti a vékony nőket, a fitnesszlibákat, vagy a diétázó nőket, de nekem nincs testképzavarom, nem ítélek el senkit, ha nem úgy él, mint én, és eleve úgy kezdtem, hogy nekem ilyen életmódom van, kompromisszumokra hajlandó vagyok, de az alapvető dolgokról nem akarok lemondani. Az elején nem bánta, már ott tartok, hogy "elszököm" a konditerembe, mert hisztizni kezd, ha megtudja, hogy elmentem.


2018. okt. 8. 07:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%

Rájött nem vagytok egy kategória! Kezdetben beadta a "fullos nőm van" aztán rájött megtartani nehezebb mint gondolta és ráfeszült!


Vagy ő kezd el valami izompacsirta sportistenséggé válni vagy te adod lejjebb a életviteled...vagy szétmentek!

2018. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Èn úgy éreztem a leírásodból,hogy párod kissè komplexusos az irányodba,illetve neki ez a fajta èletmód semmit nem jelent,csak egy hóbortot,nem látja ennek a komolyságát egyáltalán. Én azt gondolom,hogy ha te így vagy boldog és egészséges,akkor nem szabad ezt feladni semmilyen pasas,meg párkapcsolat miatt. A fittség meg az egészség óriási kincs (föleg manapság),fontosabb,mint bármi más.
2018. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem fog ez a kapcsolat sokaig tartani.
2018. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem szánalmas a pasid, ne haragudj, hogy ezt mondom.

Amikor összejöttetek, gondolom, örült a fejének, hogy milyen jó nője van, de aztán meglátta, mivel jár ezt a testet fenntartani. Nem hinném, hogy az a baja, hogy nem vagytok agyba-főve együtt, hanem az, hogy te mindig mész és sportolsz, teszel magadért, jól eszel, és ezzel rávilágítasz, hogy ő mekkora egy szerencsétlen alak, nulla kitartással, rossz(abb) fizikummal.


Amikor eléd ment edzés előtt, azt pedig nem romantikából tette, hanem ment, hogy zsaroljon érzelmileg, hogy rossz érzést keltsen benned. Annyira átlátszó!


Én is sokat sportolok, mellesleg én mindig este megyek, a párom is sportol, sosem volt ebből problémánk. Megértjük egymás diétáját is. Nem is kéne olyan pasi nekem, aki nem mozog semmit és a komplexusait rám vetíti ki. Keress olyat, aki hasonló hozzád és egy csomó probléma kapásból megszűnik.

2018. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
20%

A palid eleinte tényleg őrült,hogy végre egy fullos párja van,aztán rájött meg is kellene tudni tartani egy ilyen nőt.

Összetehetné a két kezét és elmondhatna mindennap 1500 miatyánkat mély hálával,hogy egy igazi nőies nője van.


Majd akkor fog rájönni mit veszíthet ha kivágod mint cicát kakilni kb.

De meg is érdemli,komplexusos önbizalom hiányos lusta gyökér ez a gyerek,inkább elkezdene edzeni férfiként nem ártana neki is villantania,mert tudja milyen kigyúrt sikeres gazdag palik között mozogsz,inkább tenné magát oda.

De azért ilyen mert féltékeny,mivel ő egy átlag pali nem egy Csuhai Jani Bömössel,és tudja bármikor találsz nála ezerszer különb férfit minden téren.

Ez az ő baja,majd fogja sajnálni amikor elhagyod aztán mivel hozzászokott a gyönyörű feszes testedhez majd adhatja lejjebb valami átlagos vagy elhízott női testtel.

Akkor majd rájön.

Ne csökkentsd az edzéseket sőt ha nem tetszik neki kérdező huzzon el a francba keressen egy hamburger,pizza zabáló narancsbőrös mangalicát,az való hozzá nem te.


Nekem hálistennek a párommal azonos lett az életvitelünk,mivel egyik legnyitottabb nő akit ismerek,diétázunk úgyanúgy heti 5-ször megyünk edzeni,tartjuk a kaját,marhahús,zöldség,édesburgonya.

Semmi pizza semmi sütike.

Ilyen pár kellene neked is,mi egymást motiváljuk és egyre jobban nézünk ki együtt,ő miattam kezdte el az edzést,mert tudta eléggé jó testű pasi vagyok,és kelendő is amúgy.

De nekem meg se fordulna a fejembe,hogy más kellene.

Azonban téged ez a pali csak visszahúz,én szakítanék vele sőt összejöttem volna ilyen gondolkodású emberrel.

2018. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
Én hagynám ezt a fickót. Nem hozzád való. Az a férfi, amelyik hisztizik, az nekem nem jön be így látatlanban sem. Mi az, hogy szökni kell a konditerembe? A hiszti az érzelmi zsarolás része. Én úgy érzem az írásodból, hogy nem vagy vele boldog. Beszéld meg vele mi zavar és döntsétek el mit szeretnének később.
2018. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
"Bejár a csajom egy rakat kigyúrt, spotros pali közé! Megtartani esélytelen!"-gondolja a palid. Az első válaszolónál a pont.
2018. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a válaszolók többségével. Féltékeny, komplexusos. Semmi más baja nincs. Rájött, hogy nem egy súlycsoport vagytok, és most fél, hogy a konditerembe talász magadhoz valót, nála különbet. És ahelyett, hogy inkább magán dolgozna, (nem kellene feltétlen annyira komolyan csinálni mint te, de azért sportolhatna valamit), inkább téged akar lehúzni. A hiszti az teljes egészében érzelmi zsarolás. Én személy szerint hidegrázast kapok egy hisztiző pasitól, (volt ilyennel dolgom, el is váltak útjaink hamar). Úgyhogy ne hagyd magad. Így ismert meg, nem fogod azért megváltoztatni az életviteled, mert ő nyafog. Nyugodtan menj edzeni (ne szökj), ha nem tetszik neki a dolog, akkor lehet menni. Hidd el a hisztire az a legjobb kezelés, ha ráhagyod és lesz.rod. Előbb utóbb érdeklődés hiányában a "műsor" elmarad. De amig magyarázkodsz, meg babusgatod ilyenkor, csak adod alá a lovat, és csak rosszabb lesz, egyre jobban csinálja, mert látja, hogy van hatása.

Attól egy cseppet se félj, hogy annyira megbántódik, hogy elhagy. Nem fog. Ezerrel ragaszkodik hozzád, azért is műveli ezt. Szoval a hisztijét nyugodtan lerázhatod magadról.

Viszont hosszabb távon gondolkodj el azon, hogy mennyire is illetek össze, érdemes-e nagyon erőltetni ezt a kapcsolatot.

2018. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
"Bejár a csajom egy rakat kigyúrt, spotros pali közé! Megtartani esélytelen!"-gondolja a palid. Az első válaszolónál a pont.
2018. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekten kezeled a zsitut. Én heti 5-6 edzést tolok, CrossFit és futás (3-3, vagy 3-2), párkapcsolat mellett nagy szervezőkészséget igényel, hogy legyen elegendő időd a másikra is, meg azokra a dolgokra is, amelyek neked fontosak. Szerintem te ezt tök jól menedzseled, 5 napot simán tudnál vele találkozni délutánonként, gondolom hétvégén is több időt vagytok együtt.

Le kéne ülnöd vele megbeszélni, hogy látod, valamiért szorong amiatt, ha te edzeni mész, kicsit "szabotálja" a céljaid.

Ha tagadja, vagy nem hajlandó kompromisszumra, te is érzed, hogy hosszú távon akkor nem vagytok kompatibilisak.


30/N

2018. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!