Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem engedi, hogy vörösre fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Tetszik a vörös hajszín és szerintem jól is állna ( a fodrászom is mondta) világos bőröm van szeplőkkel és kék szemmel. Eredetileg barna hajam van, szeretem is, de most megtetszett a vörös. Ilyesmi árnyalat, mint ami ezen a képen jobb oldalon van: [link] De a pasim nem engedi, hogy befessem, mert szerinte qrvás. Neki valamiért az a mániája, hogy az összes vörös hajú nő qrva ezért utálja ezt a színt. Szerintem ez gyerekes viselkedés, és nincs igaza, mert nem a hajszín határozza ezt meg, de nagyon szeretem és nem akarok vele ilyen hülyeségen vitázni viszont tudom, hogy szívem joga a külsőmmel azt tenni amit akarok. Mégsem akarom, hogy utánna rólam is ez legyen a véleménye, hogy engem is qrvának tartson a hajszínem miatt. Szerintetek mivel tudnék változtatni a véleményén?

2018. okt. 8. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Én sem értem, miért kérsz engedélyt. A másik oldalról nézve, te mit szólnál, ha direkt olyan hajat csináltatna magának, ami neked nem tetszik? Vagy befestetné ő is?
2018. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hajszínező samponnal próbáld ki. 4 mosás után kijön.

[link]

Nekem most ilyennel van festve, pont, mint a képen, nagyon szép.

Ha latja, hogy jól áll, akkor talán nem hisztizik tovább

2018. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Tovább hisztizik nálam az ilyen repülne nem a férfié a hajam,össze se jövök ilyen pasassal,ez az áldozat tipus zsánere aki utána itt nyávog-..
2018. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz lenne, ha leqrvázna a hajad miatt, te nem érzed?
2018. okt. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nekem tetszik ez a szín, hasonló van nekem is bár kicsit lilásabb, pinkesebb és szerintem elsősorban magunknak kell, hogy tetszünk. Viszont én azért szeretem ha a férjemnek is tetszik a kinézetem, így mindig ki kérem a véleményèt (mem az engedélyèt!)Bár ő sosem szól bele. Ha nagyon ellene lenne egy színnek, elgondolkodnèk. De ez a kifogás, hogy krvás... Hát ez kiveri a biztosítèkot. Ne legyen így, de ebből előbb utóbb az következik, hogy ez a rúzs\szoknya\ruha stb. .urvás, mert zavarja hogy másnak is tetszel, de azért ő is az ilyen csajokat bámulja nyálcsorgatva. Tisztelet a kivételnek.
2018. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed, hogy igenis szeretnéd ezt, jobban éreznéd magad, jobban tetszenél magadnak, akkor tedd meg (én is hajszínező sampont/habot ajánlanék elsőre).

Ha meg tudsz nélküle lenni, és szereted a párodat, akkor engedd el. De én igen erősen elgondolkodnék azon, hogy akarok-e egy ilyen előítéletes, korlátolt emberrel lenni. Mert nem arról van szó, hogy neki egyszerűen nem tetszik, nem tartja vonzónak. Mert ezesetben lehetne kompromisszumot kötni, hogy most beszínezed, aztán kikopik, és csak néha visszaszínezed. Kecske is jól lakik, káposzta is megmarad. De az, hogy nem engedi, meg hisztizik, mint egy kisgyerek...Hát én nem sok jót várnék egy ilyen kapcsolattól.

2018. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem, hogy egy hajszín mitől ku.rvás? 🤔 Túl szexi, egyből az ágyba vinne? Fél, hogy túl jól fogsz kinézni, és mások is megnéznek?

Fehérnemű, vagy ruha esetén csak-csak értem ezt a megfogalmazást, de egy hajszín esetén nem tudom értelmezni.

2018. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérek engedélyt a külsőmmel kapcsolatos dolgokban, elég abszurd, hogy valamit "nem enged" a drága urad és parancsolód.. A helyedben nem engednék ennek a zsarolásnak, befesteném, aztán ha emiatt elhagy, akkor egyáltalán nem kár érte.
2018. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne neked kelljen csadort húzni mert tudja a pasi is h akadna jobb is nála. Ezek ebből fakadnak.
2018. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik szint sem lattam a képen termeszetesnek. Nem tetszik alapból sem! A barna szebb!
2018. okt. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!