Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mongól-tatárokkal mik a párkapcsolati tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett az ügyben, egyszerűen csak érdekel, egy mongól-tatár pasassal vagy csajossal más-e a párkapcsolat.

Errefelé gyakoriak a négerekkel, ázsiaiakkal, olaszokkal, más nemzetbe tartozó külföldiekkel való "összejövés", és sok férfi/nő írta, hogy neki bizony imponál a külföldi, vagy legalábbis "kipróbálná", milyen egy néger pasas, vagy kínai, japán nő. Azért is érdekes a kérdés, mert a mongólok sem egységes nép, hanem olvasztótégely - közéjük tartoznak a merkitek, kereitek, karakitályok, najmanok, tangutok, és így tovább.



2018. okt. 9. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arrafelé még leginkább a vallás határozza meg a párkapcsolathiz való hozzáállást.

Többségben muzulmánok. Kisebb részben ortodox keresztények, esetleg buddhisták.

Ebből nagyrészt levezethető, mire számíthatsz.

2018. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Exem felmenői közt kb minden volt: görög, mongol és ki tudja még hány féle-fajta keveredés. Rajta leginkább a két említett látszott, kreol bőr, kicsit laposabb arc, göndör hajjal. No meg születéskor volt mongol foltja.

Semmiben nem volt másabb, mint egy "magyar" (z idézőjel azért, mert teljesen magyar szerintem szinte nincs is már), mert ki tudja mióta itt élnek.

Szóval sokkal jobban befolyásolja a személyiséget a neveltetés, szociális körülmények, mint az, hogy milyen vonásai vannak. Testi adottságban pedig semmi eltérés nem volt a fentieken kívül.

2018. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy mongolt se ismerek, de a bérleményben ahol lakom most, 4 mongol diák lakott kb fél évig előttem. Fizetès nélkül mentek el, úgy, hogy tönkre tették a hűtőt, kb feketék voltak a falak, a kád meg úgy nézett ki mintha èvesredes dzsuva lett volna rákövülve. A tulaj képeket mutatott az állapotokról, teljesen felkellett újítania szinte a lakást.

És bár nem szép általánosítani...

2018. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

ÉNB Alexa is félig mongol, íme a párkapcsolatokhoz való hozzáállása:


[link]


Amúgy nagy általánosságban nem szeretnek siettetni semmit, "nem hajt a tatár" - mondják :D

2018. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 hát igen, tatárjárás ugye :DDDDDDDD


Ám köszönöm a válaszokat, igen jónak találom őket, és adtam zöld kezet :))) leltem egy aránylag jó cikket is, hogy nyugati férfi mire ügyeljen, ha mongól-tatár csajossal hozza össze a sors. Aki tud angolul, olvassa el. Dzsingisz kán utódjai nem komázzák a nyugatiakat :D


[link]

2018. okt. 10. 01:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy komázzák e,az én férjem mongol.

Hogy más e velük mint a többi rassz”al? Hát nem tudom a többivel milyen meg ez a behatárolás ilyen-olyan-amolyan külsejű,nekem ember-ember akkor is ha...! A belső számomra többet jelent.

2018. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mongol vagy tatár? Igaz, hogy anno tolták maguk előtt a mongolok a csatolt tatár seregeket, így ezen a néven híresült el az invázió, meg amúgy is keresztény megközelítésből egyik kutya, másik eb... De ma már (legalább nekünk, magyaroknak) illene azért tudni, merre hány az óra. Tatárok alatt Oroszország kipcsák-köztörök nyelven beszélő népességét értjük, akik a mongolokhoz képest mind kinézetileg, mind kulturálisan gyakorlatilag európaiak, élvén ugyanabban a szláv tengerben és mentális környezetben, amiben mi is. Velünk és a tatárokkal szemben viszont a mongolság egy erősebben eltérő valami. Bár akiknek még jelent valamit a tündök, és nem valamelyik ábrahámi nagykönyvet nyálazzák, azok látják egymásban a testvériséget.
2018. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2019. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!