Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zűrös párkapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zűrös párkapcsolatban vagyok (se veled se nélküled). Nem tudom mi tévő legyek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
14 évi együttélés után szakítottam vele tavaly júniusban feltételezett megcsalások, lopás miatt. De idén februárba újra kezdtük bízva abban hogy mindenki tanult a hibájából. De minden csak rosszabb. Totál kész vagyok mint idegileg. Mint lelkileg. Hogyan tovább? 3-4 fő probléma van a kapcsolatban. 1. Miután szakítottunk apu látni se bírja hozzánk nem jöhet,szóval vagy itthon alszom egyedül vagy vele az anyjáéknál. 2. Úgy érzem hogy megcsal folyamatosan (rendszeresen,sokszor).. miközbe ő lefenyített hogy nagyon rossz dolgokat tesz ha én lépek félre. Tehát arabos mentalitás. Neki lehet,nekem nem! Miközbe mindemelett szerintem figyeltet is,hogy tényleg minden úgy legyen ahogy ő szeretné. 3...és a legdurvább.. szerintem éjjel míg alszom bedrogoz és többes szexbe visz bele vagy "elad"..vagy nem tudom..de valami zajlik.. A figyeltetés akkor is működött mikor külön voltunk emiatt meglehetősen nehéz komoly kapcsolatot kialakítanom. Ha vele vagyok nem merek aludni,nem tudom hol aludjak,+ a kín hogy neki mindent nekem semmit! Egyszerűen megőrülök! Tudom most jön az hogy "'szakítsak vele" akkor is fenyeget hogy ha megteszem kirugat,volt már hogy bement munkahelyemre balhézni. Már több éve tart ez,már azóta vagy az 5. munkahelyemen vagyok.Ráadásul tavaly anyut is elvesztettem. Ez az élet nekem paga a pokol. (Ráadásul nem is értem mért ilyen..mert akár nyitott kapcsolat akár hűségről legyen szó,én rugalmasan állok a dolgokhoz,de az igazságtalanságot nem bírom!) 34 n

2018. okt. 10. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg ilyen ostoba vagy mint itt írod, akkor tök mindegy, mit írunk.
2018. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves?


Szerintem hagyd ott,kapcájának tekint. Nem százas.

2018. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem éjjel míg alszom bedrogoz és többes szexbe visz bele vagy "elad"..vagy nem tudom..de valami zajlik..


na eddig a pontig azt gondoltam, hogy komoly kérdező, komoly választ vár...de innentől szerintem nem.


Ha valós a problémád sajnállak, de szerintem neked inkább valami téveszme, üldözési mánia, vagy valami durvább van a fejedben.

2018. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fenyegetett, sőt, zaklatott is az ex, amikor elhagytam, de eszembe se jutott volna emiatt mellette maradni, sőt. Ha neked ez elég indok, akkor szenvedj tovább, az önsorsrontás mintapéldája vagy.
2018. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ma 14:40 -- Nincs téveszmém. Vannak emlékfoszlányaim rossz dolgokról..megaláztatás ..stb. + folyamatosan évekig beszéltek is róla mellettem de a szemembe sosem mondták! Ha mondtam kiről hallottam ezt meg azt az illető nem sokra rá felmondott,kilépett, sírt,csendesebb lett... (kicsit olvass utána dolgoknak mielőtt itélkezel: alvilág,dark web,emberkereskedelem,lakásmaffia..stb) / Tudom most az életemmel játszom hogy ezt kiírtam de már annyira szar így hogy egyre inkább nem érdekel./
2018. okt. 10. 15:21
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyi eszed van, hogy egy ilyen kapcsolatban benne maradsz, akkor fölösleges bármit írni. Vannak, akik igénylik a bántalmazást.


"és a legdurvább.. szerintem éjjel míg alszom bedrogoz és többes szexbe visz bele vagy "elad"..vagy nem tudom..de valami zajlik.. "


Pff. És te ezt hagyod, hogy megcsinálják veled...

2018. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ma 15:31-- Ha én mondjuk Téged bedrogozlak a tudtod nélkül Ginával. Azt csinálok veled amit akarok és rohadtul nem fogsz emlékezni rá. ..és ha nincs az életben 1 ember sem akiben bízhatnál (még a saját apádban sem) és segítene és támasz lenne..és nincs bizonyítékod akkor azért megnézném mit lépnél. Amúgy tervezek lépni de a hogyant és mikort nem írom mert szerintem ezt is olvassák.
2018. okt. 10. 16:54
 8/17 anonim ***** válasza:
De te amúgy miért vagy vele? Sztem menj szakíts vele, plusz menj be a rendőrségre is és szépen meséld el a dolgokat
2018. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy a drogozás alatt miért hagyod, hanem egyáltalán miért vagy vele? Miért adsz ilyenre lehetőséget? A kérdésedben nem szerepelt, hogy senkiben nem bízhatsz, így ezt én sem tudhattam. Én azt ajánlom, hogy lépj le, se szó, se beszéd. Ha a saját családod nem áll melletted, nem támogat, akkor keress munkát az ország másik részében. Sok helyen lakhatást is biztosítanak.
2018. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14:40-es vagyok.


Ezt is olvassák? Valami "chipet" tettek a fejedbe,akkor már tudják előre a gondolataidat is.

Te valami alvilági pasival vagy együtt? Bár azok elég korán elkerülnek otthonról, de azt írod, hogy ha nála vagy akkor az anyjáéknál alszotok. Azon csodálkozom, hogy apud csak nem engedi ott aludni, hanem megóv téged egy ilyen alaktól.

Nem kerek ez lásd be.

2018. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!