Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat? Ha a párotok kirándulásokra megy el a cégel de téged nem vihet el.

Figyelt kérdés
"csapatepítő tréning"
2018. okt. 11. 10:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Ha senki se viheti a családot, akkor nem viheti. Kicsit irigykednék, hogy milyen klassz munkahelyi programjaik vannak. De nem érintene rosszul.

Az más, ha minden kolléga viszi a komplett családot, de ő engem nem hív. Ilyen esetben besértődnék.

2018. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Jól érezném magam, ha jól érzi magát, és előrehalad a hivatásterületén.
2018. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

ha nincs bizalom, miért vagytok együtt?

ha nem vihet, mi a kérdés? akkor élvezem, hogy csinálhatok valamit :)

2018. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Te dolgozol? Én olyan céges csapatépítőn nem voltam még, ahol a családtagok, párok is ott voltak, kivéve, ha kollégák voltak a párok. A csapatépítő a dolgozóknak szól.
2018. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Sose megyek ilyenekre.
2018. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Ez így működik, én sem viszem a páromat az én csapatépítőmre. (Előtte jól elkényeztetem az ágyban, hogy tele hassal és üres gatyával menjen:-))) és jó szórakozást neki. Ennyi. És most csak félig vicceltem:-)
2018. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy nem vihet, ez a kollégàkról szól.

Semmit nem szólnék.

Pàroméknak év végén 2x van buli, azt se tudom sokszor mikor ér haza, főleg, hogy van olyan, 100 km-rel messzibb mennek.

Érezze jól magàt, aztàn annyi.


El nem lopnak sem engem, se a gyereket, a kutya a hős az udvaron:)

Pàrom meg felnőtt ember, nem vagyunk összeragasztva.

2018. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Ügyet csinálni belőle nem szabad.
2018. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%

Rosszulesik, de viselkedem, aztán, hogy megéri-e...

Nagyon sok munkahelyen összeszűrik a levet egymással.

2018. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
A csapatépítő tréningre még jó hogy nem viheti senki a pereputtyát. Az lenne a célja az ilyeneknek, hogy a kollégák más környezetben, más körülmények között is találkozzanak, élményeket szerezzenek együtt, ami erősíti a csapathoz tartozás érzését és a cég felé a lojalitást. Semmi keresnivalója ott a pároknak, gyerekeknek, kiskutyának, nem tartoznak ahhoz a közösséghez.
2018. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!