Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt megtudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megtudnátok bocsájtani a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Volt neki régen egy nagy szerelme. Azóta évek teltek el,velem van. Mégis imád az exével tracspartizni facebookon és élőben is. Arról meg ne is beszéljünk, hogy békésen cigarettázgatnak meg iszogatnak(nem berúgnak, csak megisznak pl egy sört) egymás társaságába, volt,hogy megölelték egymást. Ez elég morbid szerintem, hogy évekkel ezelött nagy szerelemben szexeltek most meg békésen chillezgetnek, rihegnek röhögnek egymással..
2018. okt. 12. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is jóban vagyok egy exemmel, mi is szoktunk néha találkozni és beszélgetni.

Anno egy (azóta szintén volt) barátnőm nagyon féltékeny típus volt, őt ez nagyon zavarta, hiába mondtam neki, hogy ha működött volna a kapcsolatunk, akkor még együtt lennénk, nem véletlenül nem vagyunk már együtt. De emberileg szeretem, barátként tekintek rá, csak szexuálisan és elköteleződési szinten nem működött a dolog.

A mostani barátnőm hála istennek nem féltékeny típus, ezt nagyon szeretem benne. Nincs is oka rá!


A lényeg, és erre gondolj amikor rád tör a féltékenység, hogy


1. Az érzelmeink számára nincs múlt és jövő. Ha az aktuális társunk akár 10-20 évvel ezelőtti exei kerülnek szóba, az érzelmeink akkor is féltékenyek tudnak lenni, mert jelenvalónak élik meg azt, ami pedig már nagyon is múlt, és azóta más a jelen.


2. Az ő közös sztorijuk párkapcsolati szinten már lefutott...kiderült, hogy nem működött, ennyi. Pont emiatt, pont vele kapcsolatban lehetsz igazán nyugodt. Inkább az új ismeretségek tudnak felbolygatni egy kapcsolatot.

2018. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudnám ezt bocsájtani a társamnak, de a kérdést inkább úgy tedd fel:


"Tudok-e bízni a barátnőmben? Tudok-e bízni magamban, és hogy én kellek neki?"


Ha a lány nem megcsalós típus, valamint őszinte és normális, akkor bízz benne, különben a féltékenykedéssel csak eltávolítod magadtól.

Ha a lány kérdéses tud lenni, akkor tartsd nyitva a szemed, de ne féltékenykedj látványosan. Szóvá teheted, de ne hánytorgasd fel állandóan.


Ha nagyon erős rossz érzést kelt ez benned, akkor két választást adsz neki: vagy továbbra is barátok maradnak, de közben lesz kis bűntudata és haragja emiatt feléd, vagy megszakítja vele a kapcsolatot, és akkor szomorú lesz az elvesztett baráti kapcsolat miatt... illetve neheztelni fog rád, hogy ezt "elvetted tőle".


Magyarul: bízz benne, és bízz magadban is!

2018. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beszéltél már arról őszintén a barátnőddel, hogy ez neked rosszul esik?
2018. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt a párommal, és nekem is van 2 exem akikkel néha elcsillezgetek. Az egyiknek van 3 gyereke és felesége, hozzá babázni szoktunk vagy szoktam elmenni, a másik meg simán jó haver, őt is ismeri a párom, voltunk már együtt sörözni, hamburgerezni, sőt főztünk is együtt.

A párom pedig tudja kik ezek a férfiak, de amelyik szingli, az egyszer pont megjegyezte a párom előtt, hogy azért volt nagy mázlija, hogy 11 évvel ezelőtt velem járt 6 hónapig, mert így biztosan tudja milyen nőt ne szedjen össze soha többet :D

2018. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek úgy kéne szakítani hogy utána utálkozik?
2018. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!