Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy egy szimpla csók közben felizgultatok? Hogyan reagáltatok? Milyan csók kellett hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval arra vagyok kiváncsi, hogy:

- ilyen törént e veletek már

- milyen volt a csók ami ezt kiváltotta?

- hogyan "fedeztétek magatokat", hogy a lány ne vegye észre?

- Zavarban voltatok?

- Hogyan reagáltotk? MÉgjobban belementetek, vagyinkább megálltatok mielőtt olyat tesztek?


Valamint még a csókhoz tartozik:

Szoktátok a lány arcát fogni, siogatni, csípőjét ölelni, hátát simogatni, stb? Pontosan mit szoktatok csinálni a kezetekkel közben?


2010. jún. 23. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem muszályból csinálom,minden csókra felizgulok.de azt nem tudom neked elmagyarázni,azt érezni kell.
2010. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az én barátomnak is sokszor feláll már csókolózás közben is, főleg, ha már napok óta nem találkoztunk. És sokmindent szokott csinálni közben, a helyzettől és a kedvétől is függ, van, hogy a hajamat markolja és tépi és közben erősen magához szorít a derekamnál fogva és van, hogy gyengéden fogja az arcomat, és a fenekemet vagy a melleimet simogatja... 19/L 21/F
2010. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mindig feláll.

Fedezni? Összeér az ágyékunk általában csók közben, max nem nyomom annyira oda, de sokat nem tudok tenni :)

Engem nem zavar, ha érzi ha áll, ez neki is csak jót jelent :)

Zavarban voltam mikor vége lett a csóknak és esetleg le kellett ülni vagy vmi :D

Én még szűz vagyok, így úgymond megálltuk :D


Én legtöbbször a fenekét, és a hátát fogom, simogatom.

Ezenkívül az arcát szoktam még :)


16/F

2010. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
nekem már 1 csóktól is nagyon feláll:D de van hogy öleléstől is:$
2010. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is, csóktól is, öleléstől is.

A lány reakcióját úgyis látod, ha megérzi és odébb húzódik, akkor nem nyert :D Ha meg jobban odabújik rá, akkor nyert ügyed van ;)

2010. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van 1 haverom aki nagyon érzékeny és akár hányszor csókolózott barátnőjével bele élvezett a gatyájába xD
2010. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Most ez komoly, hogy öleléstől is ... ?

Tökjó :DDD

Eddig nem voltam az az ölelgetős, szeretgetős fajta de majd kipróbálom :D

2010. jún. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!