Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máshol is veszekedés van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is veszekedés van, ha az egyik fél a másik nélkül utazik el?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy ő nem lett meghívva, pedig szeretett volna jönni, hanem a másik fél elmegy olyan helyre olyan emberekkel ami az egyik felet nem érdekli, és az otthon maradt fél az utolsó pillanatban kezd el duzzogni és mondani, hogy ő is el akart ám menni, pedig esze ágában se volt.
2018. okt. 13. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk nálunk alapértelmezett, hogy bárhova is megyünk, együtt utazunk el. Kivéve persze a munkával kapcsolatos utazásokat, de azok azt hiszem, más kategóriák. Ha szabadidős utazásról van szó, akkor függetlenül a céltól és a benne részt vevő emberektől, együtt utazunk, mert együtt akarunk lenni a másikkal akkor is, ha nem érdekel a program vagy nem kedvelem a barátait.


Viszont ha egyikünk határozottan mondaná, hogy ő márpedig nem akar menni, és az lett volna a megegyezés, hogy akkor egyedül utazik, aki utazik, akkor még ha az utolsó nap duzzogna is, mert egyedül marad, akkor sem hiszem, hogy ez veszekedésbe torkollna. Ha nem akart menni az elején, akkor nem hiszem, hogy a végére ez annyira megváltozna, inkább csak nem akarja, hogy egyedül hagyd. Legalábbis, magamból kiindulva.

2018. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Minden olyan helyen, ahol agyilag zokni emberek jöttek össze, és hisztiznek mint a menstruáló kistinik. Ezt én gyerekes disznóólnak nevezem :D

Amúgy nálunk nem.

2018. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Na, persze! Főleg, ha nincs is senkid. Vagy ha magaddal vagy együtt, akkor persze hogy nem veszekedtek. :)
2018. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem el szokott menni a barátaival vidékre, például Balatonra. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Most hétvégén is elmegy barátokkal focizni, számítógépes játékozni, szerintem nincsen ebben semmi rossz.
2018. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek jót tesz ha kicsit külön van a saját barátaival/családjával.Egy működőképes kapcsolatban nem kell ,hogy mindig mindenhova minden percet egymás nyakán töltsetek.
2018. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!