Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek veszekedes abbol, hogy a masik fel konditerembe jar?

Figyelt kérdés

Nalunk jelenleg all a bal emiatt. Minek megyek? Kivel talalkozom (egyedul edzem, tehat senkivel), minek a testhezallo nadrag (mert lobogo mackoban zavaro edzeni), kinek akarok tetszeni(hat magamnak, meg mindjuk....neki??), minek ez a sok kaja stb.


Masnal mivel indokolta az ellenerzeseit a masik fel?


2016. nov. 23. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elmentem edzeni nem nagyon tetszett a pàromnak de nem balhéztunk emiatt !Persze ő is kérdezősködödd de csak pàrhonap utan !Am sztem fél hogy elcsàbulsz és elhagyod bizalmatlan de ha emiatt balhézik én elhagynàm !
2016. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hivd el hogy nézzen meg edzés közben, ha párszor elmegy akkor nem fog hisztizni. Ez amugy fas.zság..minek hisztizik ezen..ennyi ésszel minek a nőknek szép ruha? Smink? Műkörmök?.. Ezeket is mondhatod neki.
2016. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, meg az volt még a baja, hogy az odajáró ribik majd engem is megváltoztatnak és én is olyan leszek. Meg hogy fogunk majd kinézni együtt, mikor én izmos leszek ő meg nem. (Mert a naturál nők arról híresek, hogy milyen izmosak. :D)

Meg neki nem tetszenek az izmos nők. (Közben meg láttam már jó pár csajos képet a gépén, amin fitnesz modellek vannak.)


Egyéb magyarázatot nem adott, de nem is kellett. Egyértelmű, hogy nincs önbizalma. Meg folyton azzal jött, hogy felesleges csinálnom, úgyis abbahagyom majd. Szakítás lett belőle.

2016. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy-e, de mindegy is, a párod teljesen hülye, de komolyan, ilyen miatt veszekedni, ez nagyon nem normális :D
2016. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, totál féltékeny a párod! Volt egy barátnőm, nála odáig fajult a dolog, hogy kémkedett utánam mikor a teremben voltam. Szentül meg volt győződve hogy csajozni megyek oda. Szemközti buszmegállóból leskelődött be a nagy ablakokon, hogy mit csinálok. Csak azt láthatta hogy edzem, de ezt sosem hitte el igazán...
2016. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En vagyok a lany. De ez akkora hulyeseg. Mi szol az edzes ellen? Semmi. Fizikailag es mentalisan is pozitiv. Mondjuk o meg a vilagert se edzene vagy fogyna. Lehet ezert zavarja?


Utolso! Ez hogy derult ki? :D

2016. nov. 24. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer észrevettem, hogy mintha ő lenne az, aztán otthon bevallotta, hogy többször is járt ott leselkedni.


Amúgy meg szerintem a párodat az zavarja, hogy ott esély van arra, hogy meg akarnak ismerkedni veled, és a hasonló érdeklődés miatt esetleg akár alakulhat is valami, valószínűleg erre gondolhat...

2016. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én exem bízott bennem, csak sajnálta az időt, amit az edzésre szántam. "Tőlem elvett idő" - ezt szokta mondogatni.
2017. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!