Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés közben ti komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés közben ti komolyan gondoljátok, amit hozzávágtok a másik fejéhez, vagy van olyan is, amikor csak szándékos megbántásból szóltok oda a másiknak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam komolyan gondolni, de olyankor nem gondolkozok. ha kibékülünk bocsánatot kérek érte.
2010. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedés közben komolyan gondolom, amit hozzávágok a másik fejéhez, vagy van olyan is, amikor csak szándékos megbántásból szólok oda a másiknak!


Igen, vagy - vagy... de általában az utóbbi!

2010. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha kifejezetten megbántani akarja valaki a másikat, akkor azt a kapcsolatot nem érdemes/szabad folytatni.
2010. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos az van,hha veszekszünk,akkor hatalmas nagy baromságokat tudunk mondani, alaptalanul és egyértelműen bántó szándékkal.amiért utólag mindig bocsánatot kérünk egymástól.Nem túl jó szokás,de sajnos ilyen a természetünk és ettől függetlenül 3 éve működünk.:)
2010. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak néha annyira valósnak tűnik, amit hozzá vág a fejemhez... Nyilván veszekedés után jön az édes kibékülés, de ki tudja?! Mi van, ha tényleg úgy is gondolja, csak ilyenkor meri elmondani? :S
2010. márc. 9. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

21:48 vagyok

én is mindig így érzem.

és hiába játssza el ezredszerre,akkor is bedőlök neki.

Sajnos ezeket nem tudjuk elengedni a fülünk mellett,de talán az a legjobb ha nem agyalunk rajta.Őszintén le kell ülni megbeszélni az ilyesmit.

2010. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam rajta sokat agyalni, bár néha, ha jogosnak érzem, átgondolom, és igyekszem rajta javítani. Csak érdekes, nálam is inkább vegyes az arány. Vmi abszolút haragból jön, de van,amit amúgy nem mondanék neki, csak ilyenkor kibukik.
2010. márc. 9. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszekszünk, én akkor is, mindig, figyelek arra hogy semmit ne mondjak csak azért, hogy őt bántsam mert az egy mocsok roh@dék dolog, és az sem mentség hogy dühös valaki! Önkontrollnak lennie kell!
2010. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán gondolom komolyan..

inkább az idegesség mondatja velem a dolgokat legtöbb esetben, ezért utána mindig bocsánatot kérek a barátomtól.:)

2010. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!