Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Repülőtéren meg tudom nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Repülőtéren meg tudom nézni kivel utazik a párom?

Figyelt kérdés
Van buszjárat amivel ki tudok menni és feltűnés nélkül megnézni a indulási oldalt?

2018. okt. 13. 19:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Mi ebben a lehangoló!!Nem volt Frau de Frauline sem!

-)))))

Minden klassz!

2018. okt. 27. 17:39
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Az a lehangolo benne, hogy az elso amit eszebe jut, az az hogy milyen jo a szex, aztan mellekesen imad amugy.

Egy ferfi nem ezt mondja, ha tenyleg szerelmes egy nobe. Ezt az a ferfi mondja, aki szeret teged kurni, meg amugy bir teged, de reszerol ez ennyi.

2018. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

És mit mond egy olyan pasi aki valóban szeret?

Csak hátha egy kicsit értékesnek érzem magam tőle

2018. okt. 27. 22:53
 34/37 anonim ***** válasza:

Te nagyon beteg vagy... Aberràlt, idióta, nyomi, nem is tudom... Az ilyen embereket fejbe lôném. Esküszöm.

Engem is csaltak màr, de ha nincs bizalom akkor hello... Nem calambot jàtszani... Undorító vagy. És gyerekes is...

2018. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
De mi ebben az undorító?
2018. okt. 30. 21:29
 36/37 anonim ***** válasza:
Jézus, egy ilyen hülye nőtől jobb, ha menekül.
2018. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, én imádlak! Én sem vagyok 100-as, mert eljátszották a bizalmam, de te túl teszel rajtam. :D
2019. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!