Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy soksok éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy soksok éves kapcsolat. Gyerek. A szülők szeretik egymást ugyan de nem vágynak egymásra szexuális téren illetve a nő nem vágyik senkire teljesen frigid lett a férfi hogy tud szeretőt találni ennyi évvel a társkereső rész után?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 06:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mindenképp válás lesz a vége.

Akkor is, ha most azt hiszed, hogy keresel egy nőt, rendszeresen bele fejed a farkad, mész haza, és minden megy tovább.

Nem, nem fog. Hússzor is lepontozhatsz, de a szeretőre időt kell fordítani. Nem egy automata, hogy két percet szànj rá, akkor se, ha nálad ennyi a stex. De hát tudjuk, hogy te isten vagy az ágyban, egy óra reszelés a minimum... Ez pedig idő. Az az idő, amit A: munka után a gyerekeddel töltesz. Töltesz vele időt? Tanulsz vele? Játszotok? B: Az az idő, amit a feleségeddel töltesz, miután a gyerek elaludt. Esztek, beszélgettek, együtt alszotok. Ez az idő tartja össze a házasságod. C: munkaidőben, amikor pénzt keresel, hogy eltartsd a családod.


Komolyan azt hiszed, hogy a természet törvényeit fel tudod rúgni, és a nap 28 órából fog állni?

Kitől fogod elvenni azt az időt? A gyerektől vagy a feleségedtől?


Mennyi időt áldozol a szeretőre? Azt gondolom legalàbb sejted, hogy nem úgy néz ki, hogy hazafele kiállsz két percre kocsival, lexop, és mész tovább. Odamész, zuhany, kis beszélgetés, szex, öltözöl, és mész. És akkor annyi idő, mint egy lakásos prosti. Szerinted egy nő erre vàgyik? Lopott órák, titkos randik távoli kisvárosban, eldugott helyek, ahol senkivel se futhattok össze: ez pedig sok idő. Idő és pènz.


Az a ciki, hogy te x év házasság után se érted, hogy miért szexel egy nő. Önmagàban csak a szexre talán 2% keres férfit. A többi azért lesz szerető, mert A: anyagilag megéri, B: érzelmileg megéri. Étterem, programok, szex, de nem kell mosni rá, és nem nyúz gyerekért. C: azt hiszi, hogy idővel ő lesz a feleséged, és ezért minden aljas módszert be fog vetni.

2018. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pumukli alfahím ***** válasza:
23%
Bezzeg ha fordítva lenne,akkor menne itt a biztatás a nők részéről,csald meg,tedd meg,ne érdekeljen a férjed,stb.
2018. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Se a B se a C nem jöhet szóba
2018. okt. 14. 08:30
 14/17 anonim ***** válasza:
13%

Szép ez az egész amit itt előadsz kérdező a "házasságodról", de talán arról kéne nyilatkoznotok, hogy miért is került átok alá a házasságotok?

Mert hogy ez átok, akár melyik fél oldaláról is van az első gyümölcs (frigidítás, impotencia)

2018. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szexuálpszichológus volt már semmi nem történt.
2018. okt. 14. 14:03
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem ez a megoldás. Nálunk a terhesség alatt (x 2, két gyerkőc van), semmi szex nem volt a részemről. Nulla vágy, semmi. Persze tudtam, hogy a férjemnek szüksége van rá, így tiszteletbe tartva az állapotomat, én kedvedkedtem neki. De mivel nem ösztönlény, nem megcsalt, hanem közösen kerestünk megoldást. Átvészeltük (biztos hogy nem votl neki sem könnyű).

Én elbeszélgetnék vele, hogy mire hajlandó (kéz, száj, stb). Utána viszont nem firtatnám a témát, hagynám egy kicsit "emészteni". Ha nem változik semmi, akkor viszont válás.

Mennyi idős a gyerek? Mióta tart ez az állapot? Milyen orvosnál volt(atok)? Mit mondd, mi a baja? Nem tetszik magának? Be van zárkózva, depresszió? Szerintem egy házasságban segíteni kell egymást, nem feltétlen a könnyebb utat választani (szerető).

2018. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hany meg hany no virul ki valas utan, kikerulnek ujra a huspiacra,megrazzak magukat,lefogynak,jol erzik magukat a borukben ujra es lamlam van szex az uj pasival,nem is akarmilyen.


Magyarazhatod a bizonyitvanyt h csak az o hibaja,az o kedvetlensege,erdektelensege,nem a szex nem erdekli. Veled nem erdekli a szex. Ennek az okait keresnem, nem uj p.ncit.

2018. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!