Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tulzas tolem?

Figyelt kérdés
A paromat az egyik haverja felkerte anno kereszt apanak de csak ot engem nem kertek fel keresztanyanak. Itt a gond az hogy az anyuka feszt irogat a paromnak nem olyan dolgokrol de engem nagyon zavar akkor enyi erovel en is irhatnek az apukaval . Normalis hogy ez nekem rosszul esik?
2018. okt. 15. 11:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg eleg sok mindent megosztanak egymassal.
2018. okt. 15. 11:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem téged kértek fel keresztanyának szerintem nem gáz, különösen ha nem vagytok házasok (erről nem írtál)


Mivel nem családi alapon ment a dolog ezért valószínűleg felosztották, hogy a gyerek apja és anyja is választ valakit.


Hogy miről írkál a párod és a gyerek anyja azt nem tudom, úgyhogy erre reagálni sem tudok.

2018. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyerkocrol meg a parom magarol ir hogy miujsag vele.
2018. okt. 15. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért a párod lett a kereszt szülő mert jóban van a szülőkkel. Amíg semmi olyan tartalma nincs a beszélgetésnek addig szerintem semmi közöd hozzá és nem szabadna hogy zavarjon. Viszont itt jön a de mert téged zavar ergo mindegy hogy szerintem ez normális e mert a párod nem velem el együtt. Beszéld meg vele és jöjj rá miért is zavar.
2018. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azert szerintem van kozom hozza. Ellenkezoleg nem tetszene a paromnak ha a gyerek apjaval beszelgetnek..
2018. okt. 15. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Áruld már el, miért ne beszélgethetne két felnőtt ember?
2018. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak azert mert nekem nem mindegy kivel allok szoba. Amikor azt mondtam jo semmibaj de akkor en is beszelgethetek az o parjaval akkor az mar nem volt jo. Meg ehyszeruen nem ertem mit tudnak beszelgetni mikor elobe meg alig beszelnek par szot
2018. okt. 15. 15:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondhatni az en porazom az rovidebb mint a parome
2018. okt. 15. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Proli egy bagázs vagytok, annyi szent.
2018. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!