Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak munka miatt elkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak munka miatt elkell koltoznie 200km-re tolem. Belegondolni is szornyu. Hogyan tudnam elfogadni?

Figyelt kérdés

Diplomás mernokkent nem kapott allast a kornyekunkon, igy messzebb kell koltoznie. Nekem meg van egy evem vizsgaig. 1 evet kellene ott dolgozni, mig betanul, ELVILEG, aztan a ceg athelyezne egy kissebb kirendeltseghez ami sokkal kozelebb lenne. De fogalmam sincs milesz igy velunk. En tenyleg nagyon szeretem, es ő is engem. Szovogeti a terveket hogy "egy ev es vegre osszekoltozhetunk" es stb.

De bizonytalan vagyok. Nem igazan birom a tavkapcsolatot.

Van mozgas terunk, jarunk kulon-kulon is mindenhova es egyutt is. De most nyaron nagyon sok idot egyutt toltunk es eleg nehez nelkule elaludnom, es o is mondta hogy forgolodik nelkulem es nehezen alszik.

Hogy tegyem elviselhetobbe a tavolsagot?



2018. júl. 23. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni.

F/25

L/21

2018. júl. 23. 22:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kilométerszám nem lényeg, inkább az érdekelne, hogy mennyi idő eljutni egyik helyről a másikra? Mert van ahol a 200 km másfél óra, van ahol meg 4-5... azért nem mindegy.
2018. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 1,5-2 ora autopalyan.
2018. júl. 23. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem sok, átmenetileg szerintem még ingázással is kibírható.

(Napi 2x másfél órát ingáztam 3 évig, nem kellemes, de túlélhető, ha ezen múlna a kapcsolatom, bármikor vállalnám újra, főleg ideiglenesen)

2018. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2018. júl. 23. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
2 óra, az semmi mi 13 óra távolsággal kezdtük anno (Mo-Svájc)
2018. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkabb attol felek hogy fogja e birni a kapcsolatunk...
2018. júl. 24. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!