Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme folytatni?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt. Elején nagyon szerettem, azt hittem ő is. Aztán a kapcsolatunk felénél kiderült, hogy ő nem szeretett, de most már szeret és ezt tényleg érzem is rajta. Azonban annyira furcsán viselkedik, apró dolgokat nem mond el, titkolózik. Amikor finoman rákérdezek mindig rám förmed, hogy semmi közöm hozzá, vagy a még jobb, hogy a szemembe hazudik és csak utána másnap vagy napokkal később derül ki, hogy hol volt, kivel volt. Szerintetek van okom aggodalomra? Mehcsal? Vagy csak simán semmibe vesz és átvág? Tudom, hogy ezt nem kéne továbbfolytatni, de nem tudom olyan könnyen elengedni. Vagy csak én vagyok túl sok mindenre kíváncsi vele kapcsolatban és tényleg semmi közöm hozzá mit csinál( itt arra gondolok, hogy elmegy bulizni, és nem szól róla, vagy nem megy be dolgozni és erről sem)? Nem számon akarom kérni, csak szimplán érdekel, hogy a párommal mo történik. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit csinálok rosszul és min változtassak.
2018. okt. 15. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
8 honap utan meg az arokba kene gyalogolni mosolyogva a szerelemtol, ti meg itt tartotok. Szerintem te is tudod a valaszt.
2018. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Min változtass? Szakíts és keress mást. Ez nem fog működni hosszú távon. Ő titkolózik, nem őszinte, téged is vannak dolgok, amik zavarnak. Jobb lesz mindkettőtöknek külön.

Hány évesek vagytok? Gondolom, nem éltek együtt.

2018. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj el tőle, ez a legjobb amit tehetsz önmagaddal.


Semmit nem jelentesz neki. Akár mit makog a szájával.A cselekedete mutatja meg kicsuda is valójában.

2018. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 24, ő 28. Nem élünk együtt. Annyira nehéz szakítani vele, de tudom, hogy úgy is az lesz a vége.
2018. okt. 15. 14:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Mikor van az a pont, amikor már tényleg el kell engedni? Én még mindig szeretem. Nem tudok tiszta fejjel gondolkodni.
2018. okt. 15. 15:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most van az a pont. Hidd el a most már szeretlek duma nagy kamu. A szeretet és az oda vagyok érted két külön dolog. Ha igazán szeretne nem lennének titkai. Lapát és akkor még meg tudod őrizni a méltóságod az is lehet a végén még ő pitizik majd neked. Akkor kell beinteni és továbbsétálni ;)
2018. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 Ő téged nem szeret. És mennél tovább húzód annál fájdalmasabb lesz-neked. Neki nem.
2018. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom rávenni magam, pedig muszáj lesz.
2018. okt. 15. 15:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Érzelmi biztonságból kifolyólag "tart" miközben a tiéd alá ássa azzal, hogy így viselkedik veled. Mikor van az a pont? Amikor csak akarod. Lehet soha, de nem éri meg.

32/f

2018. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arra kellene rájönni, hogy miért viselkedik furcsán, miért titkolózik! A hazugságok nem jók... így később is át fog b_szni téged. Talán még egy esély lehet, ha megkérdezed tőle, hogy mi az indoka erre.
2018. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!