Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni egy olyan kapcsolatot, amelyben teljesen máshogy képzeljük a jövőt?

Figyelt kérdés
Teljesen jól működött a dolog, s az érzelmi alapja még most is rendbem van, de egyszer csak az arcunkba csapott a felismerés, hogy mások az elképzeléseink.. Pedig beszélgettünk már erről és ő is egyet értett velem szinte mindenben, aztán most mégsem. Én családot szeretnék, gyermeket, persze nem most azonnal, de mindenképp ez a hosszútávú célom. Ő akkor is mondta, hogy nem elsődleges az életében, de azért szeretne ő is. Vicces mert sokat beszélgettünk már ilyenekről és úgy tűnt tényleg így képzelné ő is a jövőt.. Egyébként hobbi zenész, de sosem volt ezzel gond, próbák, kisebb fellépések, nem a világ vége ez családdal sem. Most mégis ott tartunk, hogy azt mondja, ha lehetősége lenne nem adná fel egy gyerek miatt vagy miattam.. Így én hogy tervezzek? Hiszen mi van ha akkor lesz lehetősége, mikor már várandós leszek? Hagyjam az egészet vagy várjak hátha meggondolja magát? Huszonévesek vagyunk egyébként, valamivel több mint 2 éve együtt.

2018. júl. 19. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesek - mennyi? nem mindegy, hogy 22 vagy 29
2018. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bukta
2018. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kettő között, 25 és 26.
2018. júl. 19. 10:38
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ő hobbizenész, de van rendes munkája? melyikből él? van esély rá, hogy befut? mert lássuk be, kevesen futnak be.

együtt éltek? többi dolog rendben van?

2018. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van rendes munkája és abból él. Még nem élünk együtt. Őszintén fogalmam sincsen, hogy van-e esélye, mostanában úgy néz ki, hogy lehetséges, hogy hamarosan lesz. Elég szemétnek érzem magam, hogy az álma ellen drukkolok.. De talán pont ez a gond, hogy neki nem ez az álma..
2018. júl. 19. 10:43
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
együtt sem éltek, akkor felesleges a gyerekneveken gondolkozni. ez így nem több, egy járunk, néha együttalszunk kapcsolatnál, semmi komoly
2018. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő nem szeretne gyereket, akkor szépen szakits vele. Lassan el kene donteni
2018. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Azt szoktam erre mondani, hogy nem jó az, ha nem egy irányba mutatnak a vektorok...A ti esetekben azonban, mivel még fiatalok vagytok, szerintem várhatsz egy-két évet, ha amúgy szereted és minden oké.De ha nem változik a helyzet akkor inkább szakíts.
2018. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én drukkolok nektek, de az a tapasztalatom akinek ilyen zenei álma van az vagy sikeres lesz és beleveti magát az éjszakába, bulik, nők, utazás; vagy pedig elindul és végül bepuccsol, továbbra is erőltetni fogja, mert majdnem elérte a célját. Amíg ez a zenei álom/karrier nem ér véget addig biztos nem lesz hajlandó a családalapításra, ami szerintem szintén sok idő elteltével következik be. Ha te erre képes vagy, hogy megvárd, sok kitartást kívánok!

Ha nem tudod megvàrni vagy csak bizonytalan vagy emiatt próbálj meg beszélni vele erről komolyan és tudatára hozni, hogy te is szeretnél valamit, pont annyira, mint ő a zenét. De ő a zenét megkapja és úton van felé, de te a saját vágyadat nem és csak azt szeretnéd tudni, hogy vele egyszer elkezditek ezt az utat vagy akkor te is mesz a sajat vagyad megvalositasara.

2018. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok még beszélni erről vele, illetve várok még egy darabig. De igazatok van és én is attól félek, hogy egyikünk később biztos boldogtalan lenne.. :(
2018. júl. 19. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!