Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden nap iszik van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden nap iszik van ertelme folytatni?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtem a jelenlegi parommal akivel fel eve vagyunk egyutt nagyon rossz eletet elt. Szinte minden nap drogozott,fuvezett amit oszinten el is meselt nekem. Miattam "letette". 4 honapon keresztul tiszta volt nem nyult a droghoz aminek a szulei is nagyon orultek mert mar nem lattak kiutat ok sem. Aztan a drogot felvaltotta az ital. Szinte nem telik el ugy nap hogy 4-5 sort ne inna meg. Ha az utolso penzet is de alkoholra kolti aztan banja es masnap megigeri tobbet ilyet nem tesz amit ugye sosem tart be. Tegnap viszont nagy takaritas kozepette eszrevettem hogy a fiokban fű van. Rakerdeztem eloszor tagadta es azt allitotta nem tudja hogyan kerult oda. Par ora elteltevel bevallotta hogy maganak vette es mar el is szivott belolle 1.cigit. Nagyon ketsegbe vagyok esve nem tudom miert nyult ujra a fuhoz. Azt sem tudom meddig lehet ezt az eletvitelt igy folytatni. Mit tanacsoltok?

2018. ápr. 21. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

El akarsz tartani egy alkoholista drogost,aki később egyre agresszívebb lesz? Ha ő nem változtat neked ugyan mit tanácsoljunk azonkívül,hogy tedd ki a szűrét minél gyorsabban?


A nagynéném azért halt meg 37 évesen mert egy részeg,befüvezett hülye áttért az ő sávjába és frontálisan belerohant az autójába. Persze a drogos söpredék nem halt meg. Istápold meg nyaljál neki nyugodtan,verd rá az összes pénzed ha akarod.

2018. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Szokj rá te is, hogy ne zavarjon. A kézenfekvő megoldást úgyse választod.

31/f

2018. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van teljes mertekben tudom hogy mar reg el kellett volna hagynom mert ennek az egesznek nincs jovoje csak nagyon szeretem ez a gondd meg ezek ellenere is sajnos
2018. ápr. 21. 19:12
 4/16 A kérdező kommentje:
Abban akkor mar ne is remenykedjek hogy esetleg meg fog valtozni?
2018. ápr. 21. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, eddig nem lett volna ideje megváltozni?

Ha eddig nem, ezután miért tenné?

2018. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Elég szánalmas vagy.Reménykedj, kell egy udvari bolond,aki fedezi neki a drogot meg a piát.
2018. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:(
2018. ápr. 21. 19:59
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy még van benned kitartás folytatni, akkor tedd meg! Addig úgysem fogsz tudni lépni, amíg nem változtat, vagy ki nem ábrándulsz belőle teljesen!

Szakember segítségét kértétek már?

2018. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Fél év egyébként nagyon kicsi idő egy teljes változásra, nem csoda ha más pótszerhez (alkohol) nyúl.

Valószínűleg nem találja a helyét a világban... Le merném fogadni, hogy a karrierje sem működik és valószínűleg ez a probléma forrása. Örömteli munkával nem lenne szüksége drogokra.

2018. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha kitartó vagy,azt is megérheted,hogy részegen megüt.Hogy majd mikor felhozod neki a sok pénzt és energiát,amit ráfordítottál,még ő fog támadni téged.Hajrá!
2018. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!