Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, mostanában voltak vitáink mondtam hogy üljünk le beszéljük meg és azt vágta a fejemhez, hogy ő elkötelezettnek érzi magát és hogy szabadabb szeretne lenni, vptl egy ilyen beszélgetésünk egy hónapja hogy jó ne legyünk együtt annyit skkor legyen a barátaival amikor akar nem kell szólnia, én be is tartottam nem izéltem ha éppen felhívja a barátja hogy mennie kell semmi. Most mégis megkapom ezt újra és így nem szeretné folytatni, de ő nem tesz annak érdekében hogy jóbb legyen a helyzet. Én mindent megteszek hogy nehogy vége legyen miközben ő nem, de mondja hogy szeret, meg hgy nem akar elveszíteni de neki ez sok.

Most mit csináljak,tippek?

Értelmes építő válaszokat várok,köszönöm



2018. aug. 5. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ... Csak az tud visszatérni, akit elengednek. Hagyd el, egy kis idő utàn ki fog derülni, hogy fontos vagy e neki.Ha szeret,nem fogja annyiban hagyni a dolgot.Ha pedig nem szeret, akkor legalàbb tudod, mert ebben az esetben előbb utóbb úgyis szakítàs lenne a vége. Így legalàbb nem lennél ilyen bizonytalanságban.
2018. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet. Nem vesz téged komolyan, hiszen úgyis megmented a kapcsolat, te nem akarsz kilépni. Meg kell adni neki a szabadságot és szakítani. Ha csak te tartod egyben, az max arra jó, hogy húzd a végét. Értelme? Nem sok, de az önbizalmad közben szépen forgácsolódik. Azzal hogy szakítasz két dolgot érhetsz el:

1. megszabadulsz egy olyan embertől aki ellustult a kapcsolatban, szabadságra vágyik és aki ezek alapján csak mondja de nem szeret

2. lehet ezzel azt éred el, hogy észbe kap és rájön, hogy mekkora h.lye volt. Akármelyik lesz, te mindkettővel nyersz.

Az elsővel hosszabb távon még ha nehéz is és most nem így gondolnád, a másikat meg ugye nem kell magyarázni.

2018. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szeret, ez teljesen biztos.

Csak mindig azt mondja hogy neki ez a kapcsolat nem megy, valami bantja a kapcsolatban gondolom valamit elvesztett mimt amikor onmallo ember volt es ezt akarom neki visszahozni es akkor nem erezne ezt de ezen kivul nem mond semmi mast. Es nem szeretnem ot elengedni.

2018. aug. 5. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj tovább. Csak szeretettel nem lehet kapcsolatot fenntartani. Ha szeretne akkor meg akarná oldani, nehogy már te állj fejre mert neki szabadságigénye van. El kell engedni az ilyet. Ha tényleg szeret téged, visszajön.
2018. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kellene megérteni mindenkinek, hogy a kettő együtt nem megy, párkapcsolatban lenni meg közben élni a függetlenek életét. Döntse el mit szeretne, de nehogymár te akard neki visszahozni, hogy azt érezze mint amikor még független volt.
2018. aug. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen persze tudom, de nem szeretnem elvesziteni ezert probalkozok mindenhogy.

Soha nem ragaszkodtam ennyire valalkihez, vele tenyleg mas minden.

2018. aug. 5. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Epp ez a baj, hogy mindent megteszel, hogy ne legyen vege!!


Hidd el, sokszor az kell egy ferfinak, hogy 180 fokos fordulatot veve valaki orrbavagja egy STOP tablaval.


Igenis ne tegyel meg mindent, szard le, pontosan annyit adj bele a kpcsolatba, mint amennyit O! Foglald le magadat, erezze azt, hogy Neked nem o a mindened, ezert beszel fuggetlensegrol, mert gondolom ugy erzi, hogy rajta csungesz. Hatarolodj el, kozolj be annyit, hogy ma kesobb ersz haza, mert talalkozol egy baratnoddel, stb.

Egyszeruen SZ**D LE! Ha kellesz neki, eszhez ter, ha meg nem akkor jobb is, ha vege lesz, minthogy szived-lelked kitedd neki es O meg ejt.

2018. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen most ez lesz, sajnos nagyon rosszul allnak a dolgok igy muszaj ezt tennem. Koszonom mindenkinek!!
2018. aug. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!