Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz lenne szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne szerintetek, hogy a párom ennyire figyelmes?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos barátnőm, annyira aranyos nekem nagyon jól esik. Mindig főz rám. munkahelyemre csomagol ebédet, uzsit. Munkába menet mindig kikészíti a ruhám. Ha valami baj van intézkedik. Volt hogy ő telefonált be munkahelyemre hogy nem megyek be mert beteg vagyok. Orvoshoz is ő kér időpontot. Szóval nagyon figyel rám, ez nagyon jól esik nekem, de sokak szerint ciki. Miért?
2018. okt. 16. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Hát,én szerintem ez tök normális,nálunk is így megy ,mondjuk én is ilyen vagyok.(Meg ő is) szóval örülj neki hogy van ilyen barátnőd. :D
2018. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert csorbul a férfiszereped - pont amiatt, hogy ennyire el vagy kényeztetve. A kapcsolatotok úgy néz ki, hogy 3/4 részben a barátnőd van benne, és 1/4 részben te. Valahogy el kéne érni, hogy egálba kerüljetek. Hosszabb távon nagyon el fogsz kényelmesedni, és az olyan döntéseket, ahol a férfiúi határozottságra lenne szükség, át fogod hárítani a barátnődre, mert amúgy is ő adja a kapcsolat gerincét.
2018. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Ő az anyád vagy a barátnőd? Gyerekem már rég eltudja dönteni, kb 5 éves korától hogy mit vesz fel, 15 évesen már dokihoz is egyedül ment. Halálodon vagy, higy a munkahelyedre is ő telefonál be? Ezt sok helyen nem is nézik jó szemmel.

Egyszóval, szánalmas ez így ahogy van.

2018. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a gondoskodó nőket. Örülj neki, hogy ilyen teremtés a bigéd. 🙂
2018. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért ciki, mert ő a barátnőd, nem az anyukád.


Vannak dolgok, melyeket nem kéne másnak megcsinálnia helyetted. Persze egyszer-egyszer, az tök jó, meg kedves, aranyos, nade minden nap?


Férfiként bizonyos saját ügyeket nyugodtan saját kézbe vehetnél. Te .unkahelyed ,te vagy beteg, tám neked kéne betelefonálni, vagy sms-t írni. Néha te is csinálhatnál neki szendvicset. Stb. Együtt vagytok benne ebben a kapcsolatban.

2018. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Zsolti!?
2018. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Ő ezt nagyon szereti csinálni, és hát bevallom jól esik. Valljuk be kényelmes, csak vajon ez olyan gáz lenne? Meg ebből később bajom lehet?
2018. okt. 16. 10:45
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen gáz. Azért gáz, mert elveszted a férfiasságod. Kb. most egy gyerekkel vagy egy szinten. Ő nem a barátnőd, hanem az anyád.
2018. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ha a férfiasság ára az hogy kényelmetlenebb, nehezebb legyen az élet, akkor inkább lemondok róla.
2018. okt. 16. 11:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az így jó, akkor oké. :D

A kérdés hogy meddig. Csak nehogy annyira belekényelmesedj a dolgokba, hogy magadtól már ne is legyél képes normálisan létezni (nyilván ez kicsit túlzás, de érted).


Aztán az ilyen dolgoknak előbb-utóbb az szokott a vége lenni, hogy a nő megunja, hogy ezeket te elvárod tőle (tudom, nem így van, te csak élvezed, hogy kedves, ez nem kihasználás mert ő szereti ezeket csinálni, stb.), meg fogja unni, hogy kiszolgál, természetes lesz már, szinte kötelező. Úgy fogja érezni, hogy neki ezt kötelező csinálni...

Szóval ideig óriág élvezd a helyzetet, aztán egyszer úgyis vége lesz, ha ilyen a felfogásod.

2018. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!