Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz lenne szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne szerintetek, hogy a párom ennyire figyelmes?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos barátnőm, annyira aranyos nekem nagyon jól esik. Mindig főz rám. munkahelyemre csomagol ebédet, uzsit. Munkába menet mindig kikészíti a ruhám. Ha valami baj van intézkedik. Volt hogy ő telefonált be munkahelyemre hogy nem megyek be mert beteg vagyok. Orvoshoz is ő kér időpontot. Szóval nagyon figyel rám, ez nagyon jól esik nekem, de sokak szerint ciki. Miért?
2018. okt. 16. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha a férfiasság ára az hogy kényelmetlenebb, nehezebb legyen az élet, akkor inkább lemondok róla."


Nem az az ára. De könyörgöm, egy 14-15 éves gyereknek szokták ezeket megcsinálni, amit a te barátnőd csinál. Máshogy fogalmazok: te nem vagy felnőtt, inkább egy nagyra nőtt gyerek. Hihetetlen, hogy az ilyen pasiknak van barátnőjük, de hát az élet igazságtalan. Gondolom kiskorodban is el voltál kényeztetve. Neked az számít nehéz életnek, hogy magadnak kell kivenni a szekrényből a ruhát, saját magadnak kell kaját csomagolni? Eléggé el vagy tévedve, és eléggé defektes vagy. Seggedet nem törli ki anyukád (mert nem barátnő az ilyen) szarás után?

2018. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed, hogy miért ciki. Azért ciki, mert elvileg felnőtt ember vagy, és ezeket magadtól kéne csinálnod.
2018. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
Én is ilyen vagyok megbecsül a parom es imádja hogy ilyen gondoskodó vagyok, ő is nagyon figyelmes velem. Nekünk ez jo igy, az meg nem erdekel h vki szerint esetleg ciki.
2018. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy ciki, de ha az én alkalmazottam helyett az aktuális csaja telefonálna be, hogy nem tud jönni, akkor elgondolkoznék, hogy akarok-e ilyen infantilis gyereket foglalkoztatni.
2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nekem ez nagyon gyerekes viselkedés. De ha nektek jó, akkor semmi közöm hozzá. De férfinak nem igazán tudlak nevezni.
2018. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azert nem attol ffi a ffi mert magatol kiveszi a ruhat a szekrenybol meg tud uzsonnat kesziteni....mondom ezt nőként...
2018. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Akkor becsüld meg nagyon! Pár dologban azért lehet, hogy jobb lenne majd magadhoz venni a gyeplőt. Talán orvoshoz, meg munkahelyre mégis jobb lenne, ha te telefonálnál.
2018. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!