Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 44 eves pasi ezt megis miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 eves pasi ezt megis miert csinalja?

Figyelt kérdés

Szoval 1 honapja elhagytam, a rovid lenyege a dolognak, h azota minden heten kedden kuldd valamit, pl eloszor regi fotokat, masodik het link, es ma egy kupac fotot amit o szerkesztett ki a videoinkbol amiket feltoltott egy oldalra es kiirta h nyitott kapcsolatban el.


Aztan kozli h nincs semmilyen kapcsolata de nyitott kapcsolatot keres mondtam sztem az tokjo otlet, mert ez a huseg dolog nem neki valo es hozzatettem h en pedig laza kapcsolatot keresek (NEM keresek senkit, meg nem vagyok tul rajta),

amire csak annyit irt h a kepet amit nem szerettem kitorolte az oldalrol.


Kerdes: most mi a manonak kell jelentkezni??? Miert kell az orrom ala dorgolni h o keres valakit? Ennek megis mi ertelme van? Miert nezegeti a regi videoinkat es szerkesztget kepeket?


Koszi minden valaszt


34/N


2018. okt. 16. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert allsz szoba vele? Miert jatszmaztok?

Ha te hagytad el, tegyel egy pontot a vegere es ne nyisd meg amit kuld. Idovel elfogadja majd es keres mast.

Oldalat se csekkold.

2018. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pedig én is 44 vagyok. A "csajom" kidobott, de nem szerkesztek képet, rosszat se mondok róla. Mondjuk néha vele álmodom. Gondolkodtam, hogy adok neki hifit a felsőszobába, de nem értené. Sértődöttesdít játszik.
2018. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az értelme, hogy téged szeretne, veled szeretne nyitott kapcsolatot. Azért közölte. Hogy nem zárkózik el ez elől, ha te is bnene lennél.
2018. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de egyikőtök sincs a korához illő színvonalon.

Miért itt kerdezed, miert nem őt? Miért nem mindod, illetve írod meg neki, hogy hagyjon ezekkel békén, és tiltod a bubanatba?

2018. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert szereti manipulálni az embereket. Van ilyen ismerősöm, ő ugyanezt csinálja rengeteg exével. Hogy miért? Mert mikor épp nincs kit dugnia, akkor csak gyorsan felmelegíti a kapcsolatát valamelyik exével, és hopp ők meg szépen besétálnak az ágyába. Persze nem sajnálom egyiket sem, agyhalottak, úgy mint a csávó!
2018. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Are You Scorpio ***** válasza:
mert ennyi eszed van . szeretett es elhagytad . sok ilyen no van, addig izgalmas neki amig nem erez biztonsagot . agyilag te is lehetsz 15 eves szinten . :D ha le se xarna meg mar ott tobzodnal nala hogy vegyen vissza . :D
2018. okt. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!