Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 lány (22) a nyárra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 lány (22) a nyárra nem akar barátot az mit jelent?

Figyelt kérdés

Hogy csak jót akar bulizni a barátnőivel, vagy kötöttségek nélkül flörtölni a srácokkal, kalandokba bonyolódni?


Mindenképpen utóbbit jelenti?


2010. jún. 24. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt szerintem csak te érzed.. volt mostanába tartós kapcsolat? mert akkor érthető hogy kicsi szabadságra vágysz..
2010. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt a csaj mondta nekem akivel randizgattam....
2010. jún. 24. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy Veled nem akar már randizgatni, és lerázott.
2010. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jaja, lerázott.sorry
2010. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt is hozzá tette, hogy mivel hazautazik a nyárra (fősulis), és csak 2x találkoztunk, egy hete van még hátra, ezért most pont rossz volt az időzítés. Máskülönben, ha régebbóta ismerjük egymást akkor lehetett volna komoly...Nemtom ebből mi igaz...


De az én olvasatomban ez a dolog úgy néz ki, hogy mégha jól is érzi magát velem, de nem akar komolyabba bonyolódni, mivel 2 randi után még nem telt el annyi idő...

2010. jún. 24. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól érzed, ez szerintem nem lerázós szöveg, ha le akart volna rázni akkor az első randin lerázott volna.
2010. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
MSN-en csak ő lépett be hozzám eddig mindig, és elég közvetlen volt velem....
2010. jún. 24. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki szeretné élni magát és nyáron csak lazulni akar,semmi komolyat.
2010. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ez normális dolog a csajoknál? főleg a fősulisoknál, 20-22 éveseknél? Tehát csak nekem szokatlan?
2010. jún. 24. 12:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahogy mesélték a csajoknál ez mostanság elég gyakori, nem pont az hogy mindenkivel megdugatni magukat, ez a csaj sem olyan sztem, hisz velem is lefeküdhetett volna, lehettem volna neki egy sima skalp...hanem hogy végigbulizni az egész nyarat kötöttségek nélkül
2010. jún. 24. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!