Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 lány (22) a nyárra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 lány (22) a nyárra nem akar barátot az mit jelent?

Figyelt kérdés

Hogy csak jót akar bulizni a barátnőivel, vagy kötöttségek nélkül flörtölni a srácokkal, kalandokba bonyolódni?


Mindenképpen utóbbit jelenti?


2010. jún. 24. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lerázós szöveg - velem is volt iylen volt egy csaj akivel 1 hónapig randizgattam többször is ő akart engem megcsókolni de amikor rá került volna a sor meggondolta magát meg mondta hogy az érettségi miatt lehet jobb ha most nem megy bele kapcsolatba mert akkor elmenne az összes ideje meg elvenném az eszét és lehet nem vennék fel az orvosira - ezt így meg is értettem - csak utána már sose keresett -- ennyit erről... előtte meg hogy bújt hozzám meg ölelgetett.. szerencsére volt időm mérlegelni a helyzetet és a végén már én láttam jbbnak hogy ne jöjjek össze vele - azóta szerencsére megtaláltam szó szerint álmaim nőjét -


Szóval card le - lépj tovább - van ilyen. :/

22F Bob

2010. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!