Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem viszonzom a párom kedvessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viszonzom a párom kedvességét? Mit gondoltok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom a fejemhez vágta, hogy ő mindig segít nekem, pl eljön értem a munkahelyre, ha úgy van, meg ilyesmik, és, hogy én ezt letudom egy "köszönömmel", és nem viszonzom, csak természetesnek veszem a dolgot. (Én vagyok a nő kettőnk közül.) Én pedig mondtam neki, hogy én úgy veszem észre, hogy valójában ő nem figyel a viszonzásaimra, és veszi természetesnek, hogy pl. sütök neki, csinálok limonádét, vagy teát, elmegyek gyógyszerért, ha beteg, (ha én vagyok beteg, vagy rosszul vagyok, ő pont le se tojja), stb. Mondtam neki, hogy talán nem vette észre, de nőként baromi fura lenne, ha elkezdenék neki random ajándékokat vásárolni, és bókolgatni minden esetben, hogy kifejezzem iránta mutatott imádatomat. Én tényleg úgy érzem, hogy ahol csak tudom, ott törődéssel viszonzom az ő kedvességét, és inkább ő nem veszi észre ezeket. Nem szoktam csak úgy magamnak nekiállni megsütni a kedvenc sütijét, vagy ilyesmik xD Mégis mit gondolt eddig, hogy ezt én csak a magam kedvéért csinálom? Mit kéne tennem? HELP

2018. okt. 19. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az szerintem nem fura, csak rugalmasabbnak kellene lenni, de a legfontosabb az, ha megkérdezed, hogy neki milyen viszonzásra lenne szüksége, 34N
2018. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy akkor mit szeretne? Hogyan viszonozzam? :D Erre a válasza az volt, hogy "Nem tudom, találd ki..."
2018. okt. 19. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerjétek meg egymást, hogy mi teszi boldoggá a másikat, mi az a dolog/tett amit minden közül jobban értékel a másik.
2018. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Kicsit pontosítani kellene milyen viszonzásra gondol!? Teljesen igazad van, hiszen ebbe sokan nem gondolnak bele, mert természetesnek veszik hogy sütöttél sütit. Nekem például a párom annyit nem képes megtenni, hogy maga után elmossa a bögrét amiből iszik. (Egyszer ki is csesztem vele, mert úgy voltam vele hogy mossa el a kotera...meg hogy egyszer úgy is elfogynak a bögrék) :) Kénytelen volt elmosnia maga után ha nem akart borospohárból tejet inni. Úgyhogy ne "hisztizzen" hanem mondja el a párod, hogy konkrétan mit szeretne!
2018. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó, hogy ezt elmondtátok egymásnak. Te is tudod, mit értékelsz a legjobban és ő is tudja, hogy neki mi esik a legjobban. Vegyétek figyelembe, ki mit szeret adni és kapni. Szeretitek egymást, nagy baj nincs, csak elcsúsztak az információk a másik természetével, beállitottságával kapcsolatban.

És legyetek rugalmasabbak. Pl. ha a barátod szereti a kézzel fogható ajándékokat meg a kedves szavakat, akkor ne fukarkodj velük csak mert te vagy a lány és úgy gondolod, ez nem illik. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de egy férfinak is jóleshetnek a bókok és a kisebb ajándékok is. Ugyanúgy neki is javasolt figyelembe vennie, hogy azzal is a szeretetedet fejezed ki, hogy sütit sütsz, elmész gyógyszerért, stb.

2018. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ő sem tudja hogy milyen viszonzást vár, akkor hogy várja el tőled hogy kitaláld?! ... Ez érdekes.
2018. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Az ''eljön értem a munkahelyre'' résznél teljesen véletlenül nem arra gondolhat, hogy szállj be az üzemanyag költségekbe?

(Ismerek olyan férfit, aki teljesen önzetlenűl furikázott valakit mindenhova, közben az illető háta mögött meg mondogatja, hogy az üzemanyag nincs ingyen...)

2018. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát...ha tényleg a benzinre utalna... akkor a legközelebbi süti sütésnél a hozzávalók felét fizettesd ki vele. Egyébként meg ha a kérdező férj-és feleség státuszba van, akkor miért kellene a benzin költséget odaadni a kérdezőnek ha a férje elmegy érte a munkahelyére?! Vagy külön kasszán vagytok?
2018. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jók lehettek együtt, úgy, hogy ha ő beteg, te rohansz a gyógyszerért, meg gondolom ápolgatod, ha viszont te vagy beteg, akkor meg le vagy szarva.

Ugyanezt játszották el az egyik barátomék a barátnőjével.

A barátnő párját fogtam, mert atom paraszt volt a barátomtól ez.. de úgy tűnik, hogy ez a természetes.

2018. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi savanyújóska van itt. Aki azt írta, hogy a pár közeledjen egymás felé és figyeljenek arra, ki mit szeret, az le lett pontozva.

Aki meg kitalálja, hogy a srác biztos a benzinpénzre hajt, az meg fel.

Ennyi kiábrándult, megkeseredett barmot fújt ide a szél?

2018. okt. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!