Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve együtt élek a barátnőmmel és az utóbbi hetekben majdnem minden héten veszekedések voltak De utána mindig kibékültünk de most tegnap nagyon összevesztünk és szakítani akar vissza akar menni a szüleihez én nem voltam hibás ő kezdte azzal hogy sértegetni kezdett mindennek elhordott megfenyegetett( külföldön tanulok tanultam és illegálisan dolgozom hogy pénzt keressek a tandíjra)

Diákvízum már nem lehet dolgozni és megfenyegetett hogy a rendőrséget a bevándorlási hivatal felhívja És bejelent szeretem de nem tudom hogy mit tegyek mert összepakolt.én helyre akarom hozni..

Ha visszamegy a szüleihez. Megváltozik a véleménye?

Nem akarom elveszteni...



2018. okt. 20. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2018. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hadd menjen. Aki szeret,nem fenyeget s nem hagy el. Viszont próbàlj bêkés hangnemben elvàlni,akkor nem haraggal megy el,és talân nem jelentget fel. Egyêbkênt pedig nehêz napok,beidézések jönnênek neki is,szerintem csak a szâja nagy ha ezt tudja. Engedd el.

27/L

2018. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!