Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyen esetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen esetben, ha a fiú így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú nagyon ő 22 éves én 17. Személyesen nem ismerjük egymást. Nem egy városban élünk, viszont rengetek sok közös ismerősünk van. Neki nincs fb-ja így viberen írok neki. Közöltem, hogy nagyon tetszik nekem meg a fényképei is, azt mondta, hogy én egy szép lány vagyok, de nem akar megbántani, megsérteni, és kihasználni, és ezt le is tisztázta velem, még az elején. Ennek ellenére én továbbra is írok neki, és nem hagyom ő alig ír már vissza nekem, és ezért is reklamáltam vele sokat, ebből következet, hogy nehezen írt nekem vissza én pedig kisebb nagyobb regényeket írtam neki, hogy miért nem ír nekem vissza, időközbe kiderült, hogy azért mert nem elég bőbeszédű. Ő azt mondja nekem, hogy szép lány vagyok, de túl erőszakos, és hisztérikus és az agyára megyek már,és ezt nem bírja már... Azt mondja nem akar velem találkozni, mert túl erőszakos vagyok. Mondtam neki, hogy megváltozom csak találkozzon velem, azt mondja majd még látja, de ő nem vágyik komoly dologra, neki gondjai vannak, és nincs ehhez energiája szerintetek tényleg így van , vagy egyszerűen le akar koptatni? Azt, mondja nem akar állandó barátnőd jelenleg. Mondtam neki, ha nem levegőnek nézne és egy senkinek boldogabb lennék, ő azt mondja számára nem vagyok senki? Utána már egy picit jobban és nyíltabban beszélt velem a srác, azt is mondja, hogy lefeküdne velem, de komoly kapcsolatot ő egyenlőre nem akar, hogyan érjem el, HOGY KOMOLYAT AKARJON TŐLEM ????????????

Na akkor most mi van ilyen esetben? Milyen időközönként írjak neki, ha a külsőm bejön neki, hogy érjem el, hogy belém szeressen, mit tegyek? Ne írjak neki, olyan gyakran és, hogy érjem el, hogy ő keressen egyszer engem, és hiányozzak neki? Lemondani róla semmiféle képen sem akarok.


2014. máj. 11. 16:52
 1/8 Amélia:) ***** válasza:
100%
Istenem, hagyd már békén szerencsétlent.:$$$ neked nem égő, hogy így nyomulsz???
2014. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem égő, mert szeretem, és légyszíves kíméljetek attól, hogy én milyen vagyok, ne minősítsetek, tudom én jól, hogy milyen vagyok, és nem kéne ennyire erőszakos nyomulósnak lennem, ezért is tettem fel a kérdést, hogy miben változzak,úgy, hogy nekem és a fiúnak is jó legyen?
2014. máj. 11. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Őt már elvesztetted, az első benyomás el lett rontva. Hagyd békén szerencsétlent és keress mást! :)
2014. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lefogsz mondani róla.Elmondott mindent nyíltan , te meg ezek után is nyomulsz.


Ennek az lesz a vége , hogy magadra haragítod és megutál.

2014. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy...
2014. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne írjátok, hogy hagyjam békén mindent ki lehet javítani, mondtam is neki, hogy fiatal vagyok még és bután közelítem meg a dolgokat, tanácsokra és értelmes válaszokra lenne szükségem, nem ilyesmikre, légyszíves értsétek meg!
2014. máj. 11. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit már elegem van abból, hogy minden kérdés végén ott van, hogy "értelmes válaszokat kérek"

kedves mindenkori kérdezők! az értelmes válasz nem az, hogy valaki egyetért veletek és teljesen hasztalanul nyalogatja a sebeiteket, hanem az, ha valaki őszintén és normálisan leírja a véleményét.


tehát, kedves mostani kérdező! a nem, az nem. mit nem értesz ezen? nem ismeritek egymást, csak kép (?) meg az ismerősök elmondásai alapján alakítottál ki magadban róla egy idealizált képet, aminek a rabja lettél. Ez nem szerelem, hanem a tinédzserkori hormonok tombolása, ami egyfajta függőséget okozott nálad. Hagyd békén szegény srácot, az elején megmondta hogy nem akar tőled semmit és az, hogy ennyi "zaklatás" után is válaszol neked, illetve hogy nem küldött még melegebb éghajlatokra, csak azt jelenti, hogy udvarias. Tudom, hogy nem könnyű, hiszen most kezdesz kislányból felnőtté válni, ilyenkor azt hiszed, hogy minden és mindenki ellened van. De próbálj egy kicsit érettebben gondolkozni és lépj túl a dolgon. Egyszer majd eljön a Te herceged is ebben biztos vagyok, Isten neked is teremtett egy társat. Kívánom, hogy minél hamarabb megtaláld ;)

2014. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Harmonia Démon válasza:
Szerintem ha nem akarja inkább hagyd békén vagy feküdj le vele és utánna köszönjetek el egymástól ... Viszont a legjobb lenne ha nem lennél annyira erőszakos és nyomulós! Most öszinten ez ugy jön ki mintha annyira szereted hogy meg akarod erőszakolni? Változz meg és igy több esélyed lessz más fiunál is. De ezt elbasztad ... Talán a belsőd miatt nem akar komoly kapcsolatot,talán csak leakar koptatni vagy nem kell neki jelenleg senki ... De a lényeg ha tovább zaklatod akkor csökkenek az esélyeid! És hagyd azt a gyerekes dolgot hogy szereted! Használd kicsit az agyad is ... Rosszul kezdted ezt az egészet szerintem felejtsd el,mert a végén még megutál!
2014. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!