Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a facebook-on flörtöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a facebook-on flörtöl?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy gyanúsan bezárja a megnyitott ablakait a számítógépen/mobilján ha a közelbe megyek, és mostanában felém sem közeledik igazán. Megnéztem, és egy lánnyal nagyon sokat beszél.. olyanokat írt neki, hogy nagyon szomorú, hogy nem találkoztak aznap (egy munkahelyen dolgoznak), mert a lány beteg volt. Meg folyamatosan írogat neki minden miatt olyan nyálas kifejezéseket használva, amiket én sose hallottam tőle. Konkrét dolgot nem írt neki, amiből az látszódna, hogy összejöttek, de teljesen olyan, mintha a párom éppen nyomulna rá. A csaj tudja, hogy van barátnője, mégis adja alá a lovat (hogy lehet vki ilyen, de komolyan.?!). Rákérdeztem a páromnál, azt mondja tulreagalom es o csak barátkozni akart.... hát szerintem egy fiú barátjának nem írna ilyeneket...szerintetek?
2018. okt. 20. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki vagyik a valtozatossagra, nem lehet mindenap ugyanazt a puncit enni :D
2018. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, rövid leszek.

Ez ilyen beszélgetéseknek általában (rád nézve) rossz vége lesz, csak idő kérdése :(

2018. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ezt csinálta, kidobtam mint macskát szarni. Egyébként ha írásban így kommunikálnak, akkor képzeld el mi folyik ott bent a munkahelyén..kis tapik, kis csókok. Barátkozni akar... :D jót nevettem. Még bele is hazudik az arcodba. Nem szeret téged.
2018. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja, csak többnek is írogat, de ha lebukik vagy szóvá teszem akkor még én vagyok a világ legrosszabb embere mert, hogy "mi van abban".
2018. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 úgy igaz! Lesz a beszélgetésből több is csak idő kérdése. Nem hiába mellőz téged és nem közeledik. Minden férfi ilyen mikor feltűnik egy új lehetőség és csak az újra koncentrál. Ha nem akarsz leszégyenülni hogy végig asszisztáltad a párod új "kapcsolatát" akkor még időben szállj ki belőle.
2018. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es: jelen időben írtad, miért vagy még vele, ha tudod, hogy akár tettlegességig fajulhat nála?
2018. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!