Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy megszakíttoam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, aki nagyon udvarolgatott nekem, 4x ő kezdeményezte a találkozást, és a negyedik találkozó után csak írkáltunk és nem hozta fel a találkozót. Akkor én megkérdeztem tőle, hogy mikor találkozunk, és erre az volt a válasza, hogy nincs sok ideje és így rám sincs , és én ezt úgy vettem hogy nem kellek neki, pedig szép lánynak tartom magam, ez mellett nagyon kedves is voltam vele és nem értem hogy miért csinálta ezt velem. Nagyon csalódtam az emberi kapcsolatokban. Szerintetek meg kellett volna értenem, vagy jól tettem hogy kidobtam? 20/L
2018. okt. 20. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Vicces, hogy úgy fogalmazol, mintha te dobtad volna ki, miközben ő pattintott le téged. 😎
2018. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem te dobtad ki. O teged.
2018. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs ideje rád? lehet úgy értette nagyon sok ideje van rád nem:D:D ?
2018. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én mondtam meg neki, hogy akkor hagyjuk az egészet, de igen végülis ő dobott engem. Csak nem értem akkor miért írkált.
2018. okt. 20. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Randiztál valakivel, akivel négy alkalom után sem alakult ki semmi, és ez számodra egy hatalmas csalódás az emberi kapcsolatokban, pedig te még kedves is voltál vele.

Ilyen ez a nagybetűs valóság Hercegnő, viszont legalább jól reagáltál.

2018. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akart tőled semmit. Sztem egyértelmű volt a pasi.
2018. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megdöntött? vagy rájött valamire veled kapcsolatban?
2018. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, meg nem is tudhatott meg semmit velem kapcsolatban, ami rossz lenne :)
2018. okt. 20. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagy csalódás úgy, hogy semmi sem történt köztetek... Nem jöttél be neki, vagy tényleg nincs sok ideje.
2018. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csók volt csak, és szerintem az jó volt neki is
2018. okt. 20. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!