Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt a kapcsolatot menteni, vagy szálljak ki belőle még most?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolatom végét követően nem sokkal összejöttem egy fiúval, akit nagyon megszerettem. Próbálta mindenki lebeszélni rólam, mondván, hogy én úgyis visszamegyek exemhez vagy kiborulok. Most pár hete járunk, és csúnya pánikrohamot kaptam az Exem meg a családom miatti traumáktól, amiket mindig elfojtok. Ezen kívül kényszeresen tépkedem a szőrzetem és anorexiás is vagyok, ezeket is most mondtam el neki a roham alatt, bár valószínűleg még korai volt. Az esetet követően jól reagált, aztán másnap már távolságtartó volt velem, eddig 2 naponta találkoztunk, ma lenne megint lehetőség rá, de fel sem ajánlotta. Mit tegyek? Meddig várjak, hogy esetleg javul a helyzet? Vagy engedjem el én és szálljak ki az életéből? Ő azt mondja, nem fog elmenekülni, de át kell gondolnia azokat, amiket mondtam. Fogalmam nincs mit jelent ez nála, alig ismerem, és a szorongásom is azt mondatja velem, hogy elrontottam mindent és nem lehet visszacsinálni. Mit csináljak? Hogy mentsem meg ezt a kapcsolatot? 23/L
2018. szept. 15. 07:41
 1/3 Bétó apó ***** válasza:
33%
Szerintem hagyd most ezt a kapcsolatot. És addig ne is próbálkozz senkivel, amíg magadat egyenesbe nem hoztad. Ne cs.szd el másnak az életét is, ha a magadét még nem tudtad rendbe hozni...
2018. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kéne menned terápiára. Mi történt az exeddel való kapcsolatodban, hogy ilyen rohamokat, tüneteket produkálsz?

A srácot meg most hagyd és mondd neki, hogy várod, hogy jelezzen, mikor tudtok leülni megbeszélni a történteket. Így tudja, nála van a labda.



29n

2018. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te menekulsz az elozo kapcsolattol es ezert jossz ossze massal, mielott meggyaszolnad a volt kapcsolatod. Adj idot magadnak, es az "uj" ferfinek, hogy mindenki tiszta fejjel dontson.
2018. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!