Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy megszakíttoam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, aki nagyon udvarolgatott nekem, 4x ő kezdeményezte a találkozást, és a negyedik találkozó után csak írkáltunk és nem hozta fel a találkozót. Akkor én megkérdeztem tőle, hogy mikor találkozunk, és erre az volt a válasza, hogy nincs sok ideje és így rám sincs , és én ezt úgy vettem hogy nem kellek neki, pedig szép lánynak tartom magam, ez mellett nagyon kedves is voltam vele és nem értem hogy miért csinálta ezt velem. Nagyon csalódtam az emberi kapcsolatokban. Szerintetek meg kellett volna értenem, vagy jól tettem hogy kidobtam? 20/L
2018. okt. 20. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon csalódtam az emberi kapcsolatokban."

Ezek a mostani húszévesek :D Ne drámázz már! Mi az, hogy csalódtál az emberi kapcsolatokban? 20 évesen? Jó, hogy azt nem mondod, hogy megölöd magad, vagy örökre magányos leszel, mert nem kellettél EGY!! darab embernek.

2018. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak észrevette, hogy te nem akarod ezt az egész kapcsolatot vele. Okos férfi volt, ennyi és lépett, nem húzta a madzagot.
2018. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!