Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van itt az ideje, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van itt az ideje, hogy egy nő és egy férfi összejöjjenek?

Figyelt kérdés
régi sérelmek félelmek(blokkok) vannak a nőben mondjuk, de megvan a vonzalom..
2018. okt. 24. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
singlik?
2018. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha a régi sérelem nemi erőszak v családon belüli nemi erőszak,felejtős ha csak nem akar évekig küzdeni,és ugy se biztos h az blokk elmulik..
2018. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem eggyes basszod házasok 😂

Ennél azért lehetne részletesebb arról a blokkról.

2018. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3 Manapság? Ki tudja. Most is egy másik kérdésben a nőci az urát mikor az lerobbant kirakta, jött a kövi pasi. A kölkök meg majd mást szólítanak apunak.. Mi az manapság?
2018. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2 Ez hazugság.
2018. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért hazugság,köszi átéltem.. :(
2018. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6 Én is, azért tudom, hogy hazudsz.
2018. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

igen szinglik vagyunk.

lelki sérulés áll a háttérben, alacsony érzelmiszintű szülők. Aztán férfiak érzelmi bántásai, alárendelt szerepben kiszolgáltatva, érzelmi zsarolásban. volt egyébként egy megtámadás is még 18 évesen. de ezt már elfelejtettem, meg megmenekultem, nem eroszakoltak meg, csak akkor lepergett magam elott az egész életem..

szoval én vagyok a nő a kapcsolódásban. a 2es szerint esélytelen.. lehet.akkor ne legyen senkim soha?lehet az lesz..mert egyelore menekulok érzéseimtol, nem akarok már sérulni. akkor inkább a csigaházamba zárkozom. a srác láthatolag akarná a dolgot, de o is zárkozott amugy..és nem meséltem ezeket neki részletesen, nem akartam ezzel terhelni..ez talán nem is a férfi feladata feloldani bennem..de a bizalom azért segíteni tud..

2018. okt. 24. 22:58
 9/18 anonim ***** válasza:
45% os álljál már le, mit éltél át,biztos nem családon belüli nemi erőszakot.. Idiota,mindenhol mondod a hülyeségeidet,nőgyülőlő vagy,minden válaszodból süt,...
2018. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9 Nálad bekattant valami? Ezek szerint, Mert hogy nő vagyok, te lökött:)

aztán, hogy mit hiszel, mit nem az számomra lényegtelen.

2018. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!