Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg nem tudok dönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg nem tudok dönteni hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 férfi van az életembe jelenleg

Az egyik az exem aki 21éves ,3 évig voltunk együtt. Kisebb nagyobb problémákkal,de bármi is volt mindig ott voltunk egymásnak,4 hónappal ezelőtt szakítottunk, de néha beszélgettünk


Ez idő alatt én a munkahelyemen össze ismerkedtem egy férfival aki 37 éves egyedül él, Boldog vagyok vele felhőtlen a kapcsolatunk most érzem magam teljesnek lehet hogy csak azért mert még a legelején tartunk ,nem tudom bizonytalan vagyok, de valahogy vissztért az exem mintha valami össze kötne minket valami erős kötelék

Érzelmileg teljesen kivagyok

22 vagyok


Valaki járt hasonlóan



2018. okt. 23. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne válaszd az újat, mert még a régihez kötődsz és nagyon megfogod bánni, ha másként döntesz.
2018. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Réginel egyszerre vagyok boldog és szenvedek sok a vita és a hülyeség de valahogy sose tudtunk elszakadni egymastol
2018. okt. 23. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig senkit, amíg nem vagy túl az exeden. Vagy próbáljátok megjavítani, vagy köszönj el tőle. Addig meg ne kapaszkodj másba, az elején mindenkivel felhőtlen, csak mondom...
2018. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

2 Alkalmazkodás, ha mod ez neked valamit. Neked is vannak hülyeségeid, neki is. Ő is sok mindent elnéz neked, ezért te is...


Ne válaszd az újat semmiképpen, mert ráadásul az a pasi sem egy ász aki a munkahelyi libákat szedegeti össze.. Annál a fazonnál meg van más rejtett probléma is, ha 37 éves korára egy épkézláb családot nem tud maga mögött. Ott van más is, csak arról nem regél neked, mert esetleg elriasztana téged. Ráadásul öreg hozzád.

2018. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
*mond
2018. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Végzett a fő sulival a 37 éves

26 évesen kiment Angliába 31 évesen jött haza

Lakást autót vett

Voltak kapcsolatai ahol megvolt már az össze költözés és az eljegyzes de a nő át vágta lelépett

2018. okt. 23. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Ennél a faszinál szerintem ha nagyon kotornál biztos, hogy kiderülne pár dolog. Attól függetlenül, hogy visszamész-e vagy sem, ezt a fazont tuti ejtsd.
2018. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az exeddel a múlt köt össze, de csak szenvedsz. Zárd le, hagyd menni.

Inkább adj esélyt az újnak.

2018. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az újal kicsit félek mert 1hónap ismertség után már azt szeretné hogy januárba költözzek vele össze pár év múlva meg gyereket akar
2018. okt. 23. 19:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Kétségeim vannak az új felől de szeretem és az exemet is szeretem csak sok a vita
2018. okt. 23. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!