Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék változtatni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék változtatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy rettentő féltékeny vagyok a páromra.

Szeretnék tanácsot kérni hogy tudnék a jővőben ezen úrrá lenni.

Az első jó pont szerintem hogy felismerem és nem akarok ebbe maradni.

A mostani párom az exem is volt valaha,korábban hazudott és flörtölt de nem csalt meg.

Nem tudtam magam túltenni azon hogy másfél évig hazudott nekem így különváltunk.A sors fintora hogy nem birtuk egymás nélkül,de szó szerint kell érteni.Adtunk egy új esélyt magunknak,tényleg müködött ami volt azt nem hánytorgattuk.

Teljesen új életet akartunk kezdeni külföldön de sajnos nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy mesélték.Itthon kényszer megoldásként átmenetileg ugyanarra a munkahelyre kellett mennünk amit gyorsan meg is bántunk mindketten.Nem müködik miattam.Teljesen hülye vagyok.Újból felütötte a fejét nálam a dolog amiből szeretnék kigyógyulni!

Néha magam sem hiszem el hogy ezt csinálom,aztán meg teljesen meggyőző érveket hozok fel magamban hogy igen pedig ez lehetséges nem vagyok hülye.Pont hogy én vagyok az aki háromgyerekes anyaként /mások szerint/ dekorativ,csinos nő vagyok ennek dacára győzkődöm magam hogy a páromnak biztos jobban bejönne egy olyan nő mint xy.Utána ismét dühös leszek hogy minnél jobban szekálom őt még a végén tényleg észreveszi xy-t.Ezt mind belátom rövid időn belül újból rámtör az érzés.Csak én vagyok a hibás?

Én azt gondolom igen.Mondjuk ha meg kéne esküdnöm hogy a párom szeret talán hezitálnék.

Pszchiólogushoz is jártam,ami anno nagyon sokat segitett, sajnos most nem tudom meddig nem fogok tudni mert hatalmas várólista van előttem./Ő korábban azzal érvelt hogy bőven nyom a latba a gyerekkorom ,hogy az “imádott” apám mindig átvert,a pasijaim illetve akiket nagyon szerettem átvertek./

Nagyon szeretnék változtatni!!!

Aki tapasztalt hasonlót vagy csak tud egy jó tippet adni mit tegyek kérem írja meg.


2018. okt. 25. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben voltam. Exem flörtölgetett fűvel fával, majd később kiderült, hogy alányúl a kolléganők alá munkaidőben. Szóval, ha valaki flörtöl az azt jelenti simán fordulhat fizikai megcsalásba. Természetesen én voltam a féltékeny hülye p***a, szóval még én voltam a rossz. A bizalom teljesen elveszett, ami nálatok is fennáll. Ez a kapcsolat halott.
2018. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!