Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi létemre, egyedül viszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre, egyedül viszem a háztartárst. Hogyan lehetne ezen változtatni, hogy egyenlőbben osszuk el?

Figyelt kérdés

kb. 20 éves korom óta külön élek szüleimtől és ez idő alatt megtanultam magamról gondoskodni. Mosás, főzés, takarítás, bevásárlás stb. Párom a családi fészekből költözött hozzám 2 éve. Az első évben elég elfoglalt és stresszes volt, így vittem én tovább a haztartást, de egy éve már semmi akadája, hogy beszáljon. Mindig talál fontosabb dolgot, mint hogy legyen egy viszonylagos rend vagy hétvégn ebéd. Az egészből 4-8%-át veszi ki.


A kommunikációmmal lehet a baj. Mit válaszolnátok, ha párotok azt mondaná utál takarítani?


31F/30L



2018. aug. 19. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem utalni vagy szeretni kell, hanem megcsinalni. Ha nem hajlando semmit tenni kozos dolgaitokert akkor lapat-ki lenne olyan bohoc hogy ezt toleralja?
2018. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Utál takarítani? Nahááát, piszkítani azt tud mi?

Valahogy elmagyaráznám neki finoman hogy hány óra van.

2018. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
A nővel van a gond,életképtelen-
2018. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit lehetnél határozottabb. Mi van akkor, ha utál takarítani?! Nem fáj, nem fog belehalni, de ha már felnőtt életet él, akkor ne csak az ágyban tegye.
2018. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Határozottsággal rá lehet venni, de nagy duzzogva csinál mindent.


Egyébként ezen kívül harmónikus a kapcsolatunk, csak ez olyan mint egy rákos sejt.

Azon gondolkodtam, hogy csak magamra mosok, azzal érnék e valamit.

2018. aug. 19. 21:12
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező nem vagy házicseled vagy házirabszolga , házimunkát felesben ILLIK elvégezni. Igen mindig találta fontosabbat hiába szolsz neki?

Tudod mit tennék a helyedben ? MAGADRA kimosod a saját ruhaid az övet külön rakod, magadra főzöl amiből nem ehet és így tovább

Egy idő után csak észre venne magát hogy nem egy szállodában lakik a hercegnő

Egy háztartást felesben kell vegezni nem szabad hagyni hogy az egyik fel legyen a másik szolgája

Nőként én sem tűrnem ezt ,nem csicskaznek más helyett nem szolgálnak ki nem ugrálnam körül , egy felnőtt embert nem kell kiszolgálni úgy mint egy gyereket . Alapvető dolog hogy minden ember ellajtja magat es nem a parjara vár . Nem tetszik akkor nem kell velem élni .

Kérdező neked sem kell tűrnod ezt a rabszolga életvitelt , tedd azt amit irtam remélhetőleg észre veszi magát

N24

2018. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Gyereket nem szülnék neki,

még a szoptatást is te vállalod nem?😆

Viccet félretéve,ez a nő lusta

Nem is tudom h birod elviselni ezt a helyzetet

2018. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*bocsi

elirtam

gyereket nem szulnek neki-marmint hogy gyereket nem csinalnek neki

2018. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Azt válaszolnám, hogy nekem se a kedvenc időtöltésem de meg kell csinálni, mert ez a mi házunk, nem lehet nyakig kupi és legyenszíves segítsen be, mert nem vagyok senkinek a cselédje. Egyik főz másik mosogat, egyik mos, másik tereget, egyik porszívózik másik felmos, egyik bevásárol, másik kipakol.Nálunk ez a beosztás működik, csinálok valamit majd szólok neki, hogy ő következik.
2018. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Kihasznál,gondolom ő meg addig az ágyban lustálkodik. Ilyen nőt nem tartanék még ismerősnek sem,nemhogy együtt kelljen élnem vele.
2018. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!