Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban csak túlreagálnám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak túlreagálnám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyre feltűnőbb, hogy a barátom érdeklődik a húgom iránt. Túl sokszor kérdez róla, illetve amikor húgom a közelben van, szinte mindig van valami ürügye, hogy miért akar vele beszélgetni stb. Ha pedig szóba hozom ezt a dolgot azt vágja rá, hogy nem kell rögtön rosszra gondolni, csak jófejnek találja, semmi más.

(Ha számít én 22 vagyok, húgom pedig 19)


2018. okt. 25. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a húgoddal beszélgess. A férfiak sajnos sokszor a farkuk után mennek, de a testvérek, ha jó testvérek akkor összetartanak.
2018. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!