Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom akivel már két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom akivel már két éve együtt vagyunk, nem szedeti le a tetoválást amin az exe neve van, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Hiába győzködtem,egyszerűen egyik fülén be, a másikon ki.

Aztán felajànlottam hogy varrassuk magunkra a másik nevét.

Arra azt felelte, hogy ő abból már kinőtt.

Azóta nem nagyon beszélünk.Én se engedek, de ő sem.Lehet én bonyolítom túl?


2018. okt. 26. 02:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem varratjuk egymásra a másik nevét, az exe neve egy jó emlékeztető erre.
2018. okt. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem tisztel túlságosan téged. Ha nekem lenne párom nem tolnám mindennap az arcába az exem nevét a testenem.
2018. okt. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Tiszteletlenség tőle, ez pedig a szeretet nélküliség kísérője.
2018. okt. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Na ezt kukáznám a francba.

32/f

2018. okt. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Neked van tetoválásod? Vagy szedettél már le? Csak kérdem, hogy tudod e mit kérsz tőle.
2018. okt. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Azt jelenti, hogy lusta leszedetni.Ő már eléldegél így is mások mellett, azt meg, hogy ki mit szól hozzá, nagy ívben leszarja.Vagy eltűröd így, vagy lelépsz.Te döntesz.Én nem szívesen nézegetném rajta szex közben, így lépnék, le.
2018. okt. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Leszedetni kb 5x annyiba kerul es kb 10x jobban faj.

Add neki oda az eltavolitas arat es elt ad a fajdalmat

Szadista vagy ????

2018. okt. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

A nagypapám 42 éve házas. A kezére egy másik név van tetoválva. Élnek-halnak egymásért, szó szerint ha egy napig nem látja a mamámat, már letargiába süllyed.

Akkor viszont más idők voltak, nem volt divat leszedetni.


Hogy a párod miért nem akarja, el se tudom képzelni, maximum ez emlékezteti a saját ostobaságára, mert ilyet nem kellene csinálni szerintem.

Én a saját kedvemért szedetném le, takartatnám el.

Azon viszont ne lepődj meg, ha a te neved nem varratja magára. Valljuk be, aki evvel egyszer felsült, annak jó esetben megjön az esze, és soha többet nem teszi.

Meg igazából nem is neki kell engedni. Az ő teste fölött egyedül ő dönt.

2018. okt. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak annyit jelent, hogy tetszik neki az a tetoválás. Ha szereted nem akarod, hogy elege legyen belőled, akkor ne szekáld ezzel. Azt is meg lehet érteni, ha Téged nagyon zavar. Ha nem tudod így elfogadni a barátodat, akkor kulturáltan bùcsúzz el tőle. De szerintem olyat látsz bele, ami nincs. Nem az exhez ragaszkodik, hanem a tetováláshoz.
2018. okt. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért kiakadni a név miatt majd előállni azzal hogy varrassátok egymásra a neveteket kissé meredek 😂 képzeld el mi lesz a kövi párjánál, az meg 2 csaj nevét is nézegesse?


Amúgy meg baromi drága leszedetni és nagyon fájdalmas. Nem tudják egy alkalommal az egészet leszedni, többször is vissza kell menni, hogy elhalványuljon, viszont minden kezelés után olyan a bőr mintha megégett volna. Megyógyul aztán mehetsz újra és újra. Egyszerűbb rátetováltatni, ha zavar inkább erre beszéld rá. A párod esetéből kiindulva ne varrasd magadra más nevét.

2018. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!