Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok ha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok ha nem akarom hogy a párom folyton az exével dumálgasson?

Figyelt kérdés

Mikor össze jöttünk mondta hogy jóba van az exeivel, ami engem nem zavart mert néha én is dumálok exekkel, de arról nem volt szó hogy ő napi kapcsolatban áll az egyik csajjal facen. Még azt is tűrtem, mikor a csaj oda ment dolgozni ahol ő van, sőt még arra se szóltam semmit, mikor egyszer be mentem elé, és világossá vált számomra hogy az a nő egész nap szó szerint a nyakán lóg. Csak egy fél évet voltak együtt pár éve, gondoltam ez nem komoly dolog. amúgy is össze vissza csalta a nő, meg alázta, ki használta, de ő volt olyan jófej hogy meg bocsátott, és barátok maradtak, hát jó. Utána viszont azt is meg tudtam hogy össze jártak dugni a csajjal, és még előttem nem sokkal is át hívta, magyarul az is elő fordulhat hogy én abba az ágyneműbe feküdtem ahol más nővel szexelt. Na itt telt be a pohár és meg mondtam, hogy ha a múltját nem engedi el akkor én nem leszek a jövője. Le tiltotta facen, de a meló helyen ugyan úgy oda megy hozzá, ő meg nem küldi el a p*ba. És ez engem egyre jobban idegesít. Szerinte csak fölöslegesen hisztizek, és nem igaz hogy nem tudok bízni benne. Most komolyan én vagyok az önző??

24N


2018. okt. 26. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy önző.

Más a véleményetek, és egyikőtök sem mutat hajlandóságot arra, hogy változtasson.

Ennek így nem sok értelme van.

2018. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy önző. Velem ugyan ezt a nő játszotta el. Olyan jóban voltak az exével, hogy 1 hónapon keresztül hol egyikőnkkel, hol másikónkal "aludt", töltött időt, persze úgy hogy mindenki úgy tudta a másikról, hogy már vége, és a lánynak csak sok a munkája, azért tűnik el...
2018. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszajár. Tipli!
2018. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"amúgy is össze vissza csalta a nő, meg alázta, ki használta, de ő volt olyan jófej hogy meg bocsátott, és barátok maradtak" - Na várj, ezt konkrétan tudod, mert ismerted őket akkor, vagy a párod mesélte, esetleg valaki más?
2018. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4 Ez egy jól hangzó duma, az általa gyűlölt exről:D De sajnos nem igaz, bár igaz lenne, mennyivel könnyebb dolga lett volna a nőcinek. Szegény kérdező, csak magából indul ki, pedig lehet nem kéne:DD Vagy kéne?:D
2018. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen és ronda is. :)
2018. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!