Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire határozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire határozatlan, gyáva ember?

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok. 10 éve házas.Sose volt egy olyan hű de erős szerelem köztünk,inkább mindketten menekültünk otthonról. Mostanában már érzem,hogy megszólalt a biológiai órám meg a páromnak is(ő 36). Annyira szánalmas vagyok: tetszik egy nő akivel csak nagyritkán(havonta kb 1szer) találkozok a munkámból kifolyólag,de csak annyi időre,hogy szia-szia átadok neki egy árut és kész. Lehetőségem,meg bátorságom se nagyon van megszólítani(több fős irodába dolgozik és ő is házas). Viszont mindig összemosolygunk ha találkozunk.Szinte szerelmes vagyok bele,naponta megnézem a facebookját(de bejelölni nem merem). Olyat is csináltam,hogy a munkahelye körül autókáztam,mikor végez,hogy lássam egy pillanatra(20 évesen még nem ciki de 38...)Jó hír,hogy még nincs gyereke,pedig ő is 8 éve együtt van a férjével (31éves).Ebből arra következtetek,hogy nem olyan jó a kapcsolatuk. A feleségemen kívül nincs már családom(apám meghalt,anyám és a testvérem messze laknak és amúgy se vagyunk jó viszonyba). Ezért is lenne nehéz elválni. Mitévő legyek? Értelmes véleményeket várok.
2018. okt. 26. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén ezt a kis nőt, és kerüld el. Az hogy a te életed romokba, még nem jelenti azt, hogy az övé is ilyen helyzetben van. De ettől függetlenül sem szabad.
2018. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

10 éves kapcsolatba nincs gyerek, mert nem ebben látjuk az élet értelmét.

Manapság már nem kötelező egy gyerek által kiteljesíteni a kapcsolatot, mert meg lehet beszélni, hogy enélkül is teljes az élet.


Ne bocsátkoz bugyuta feltételezésekbe. De ha nagyon szereted ezt a nőt akkot tiszteletben tartod a kapcsolatát.


A feleségednek meg elmondod, hogy mi a helyzet. És megbeszélitek. Lehet ő is szívesen tovább lépne.

2018. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
38%
Istenem... odamész hozzá és elhívod egy délutáni kávézásra. Én is töketlennek tartom magam valamilyen szinten, de ha lépni kell, megteszem. Szóval mi fog történni legrosszabb esetben? Ha boldogan él a házasságában, akkor el fog utasítani, neked meg letisztul a kép, hogy nem kell tovább gyötörnöd miatta saját magadat. Úgy tapasztalom, a nők imádják, ha egy férfi improvizál. Improvizálj te is. Legfeljebb lepattint. És akkor mi van? Még mindig jobb egy elutasítás, mint reménytelenül bizakodni, hogy egyszer megdugod. :D
2018. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!