Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel terveznék, ő nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel terveznék, ő nem akar velem?

Figyelt kérdés

Helyzet az,hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék kialakítani,olyat amiben mindenki támogatja egymást, tehát ott vagy és segítesz neki mindenhogy, és számíthatsz rá.

De sajnos nem találok, mindenkinek "barát" lehetek ami azt jelenti nem tervez velem jövőt. Mert ő nem olyan fajta, nem tudná leélni az életét egy ember mellett egész életen át, idő kell neki stb (terelgetős duma).


Egyszerűen én fogok ki ilyen lányokat mindig? Vagy volt már valaki más is hasonló helyzetben mint én?



#nő #lány #kapcsolat #terveznék
2018. okt. 27. 21:24
 1/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
53%

Ne tervezz nőkkel. Tervezz egyedül, s ezekhez a projektekhez legyen egy "kiegészítőd" egy nő képében. Egy nőre mindig úgy tekints, mint egy segédeszköz, aki betársulhat hozzád és az életviteledhez.

Nőkre alapozni egy párkapcsolatot teljesen felesleges.

2018. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig egyedül terveztem, sőt amit akarok egyedül érem el, csak úgy érzelmileg jó lenne egy társ ha lenne mellettem..

Anyagilag nem kell támogatni. Csak szimplán én egy közös jövőt szeretnék majd kihozni ebből.

2018. okt. 27. 21:38
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Erre vannak a barátok. Én már lassan másfél évtizede benne vagyok egy "kemény magban", ha valamelyikünknek magánéletbeli problémája akad, megbeszéljük, megdumáljuk, mankót nyújtunk egymásnak. Minek ehhez nő? Ja hogy kibeszéljen a barátnőivel, pletykáljon, kavarjon, kétszínűsködjön, hogy a pasija csak 99%-ban felel meg az igényeinek és hogy milyen szar neki, miközben a segge is ki van nyalva?

A női siránkozásokon csak röhögni tudok.

2018. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem bízok egy barátban sem, csak önmagadra számíthatsz. pont én ellentétét tudom, ők nevetnek ki, meg örülnek a károdnak..
2018. okt. 27. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy barát nem ezt jelenti szerintem. Az is egy érzületi viszony szerintem. Szerintem a barátságban is mellékszál ez a közös jövő. Ehhez üzlet társ kell :D
2018. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!