Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A barátom nem fogad el olyannak amilyen vagyok és folyamatosan meg akarja változtatni a kinézetem. Nem tetszik neki, hogy nem viselek szexi ruhákat. Ő azt szeretné, hogy mellet, feneket mutogató ruhákat viseljek és a hajamat állandóan kiengedve hordjam, meg persze kenjek magamra 5 kiló vakolatot.egyik nap vett vörös hajfestéket is, hogy fessem át a barna hajam vörösre, mert az sokkal szexibb számára. Amikor megismert tudta pontosan, hogy én egyáltalán nem ilyen típusú lány vagyok. Sőt még azt is mondta, hogyha valaha belebújós pulcsit viselek ő nem megy velem sehova, mert nem akar az utcán így mutatkozni velem. Nekem sem tetszik sokszor a ruha amit ő visel vagy a haja, de semmit nem mondok, én elfogadom. Beszéltem már vele erről, hogy miért nem tud elfogadni. Az volt a válasza, hogy el tud fogadni ő csak megemlíti mi nem tetszik neki az én öltözködésemben és stílusomban és csak nőiesebbé próbál tenni és hálás lehetnék neki..Egyre jobban zavar a dolog, mert minden alkalommal megjegyzést tesz, még akkor is ha nélküle megyek valahova.
2018. okt. 22. 02:29
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
dúl a szerelem
2018. okt. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát szerintem te vagy abban a kompetens, mi a nőies, mivel te vagy a nő. Ha őneki az a nőies, ami a nőiség megcsúfolása, és erre akar kényszeríteni, akkor engedd el. A hím a hímes, a nőstény a dísztelen, és az emberiségnél is így van ez, a nyugati társadalmakban, ahol patriarchátus van, ott a férfi a nővel ékszerezi fel magát, ott van az, amit ő akar kicsikarni, nem kell ehhez asszisztálni. Sokan csúfolják a "divatbzi páva fiúkat", de rám megnyugtató hatással van, hogy kezd visszaállni a természetes biológiai rend.
2018. okt. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen embert nem neveznék barátomnak. Tudta milyen vagy, akkor miért jött össze veled, ha bármi kifogása van. Belebújós pulcsiban nem mutatkozik veled?? Mutatnám neki az ajtót, lehet haladni kifele! Te ne változz, hosszú távon úgysem bírnád, nem lehet mindig másnak megfelelni.
2018. okt. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik exének a külsejére akar formálni. Szépen köszönj el tőle.
2018. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont egy olyan dolog,ami miatt vége lesz ennek,sőt én már most szakítanék.Vannak pasik akik kimondottan a cicababás stílust szeretik,meg vannak akik a szolidabbat,sportosabbat esetleg.A pasid mivel az első csoportba tartozik,ezen nem tudsz változtatni,mivel te nem vagy ilyen.Én se vagyok hajlandó változtatni magamon senki kedvéért sem.Keress olyat aki elfogad ahogy vagy.
2018. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mert irányításmániás. Menekülj. Nincs több hozzáfűznivalóm.
2018. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ennyit a gyenged erzelmekrol.
2018. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért akar megváltoztatni, de az a leírás alapján egyértelmű, hogy nem (téged) szeret. Nekem is volt am ilyen pasim, aki folyton meg akarta mondani, miben menjek, mindig cikizte a hajam, cipőm, felsőm, mindenem. Egy ideig próbáltam neki tetszeni, igyekeztem a kedvére tenni (ahh, naiv fiatalság :D ), de aztán beleuntam és inkább szakítottam vele. Az öltözködéssel együtt idővel más viselkedést is elvárt volna tőlem, azt a klasszikus nyafka cukiskodást, amit azok a lányok csináltak akkoriban, akik a könyökhajlatukban hordják a táskát, és amely említett táskában patkány méretű kiskutyák nézelődnek. Na, olyan viselkedést akart belőlem kicsikarni, és az még egy dolog, hogy igyekeztem csinosabb nadrágot meg szebb frizurát viselni, mert mégis csak tetszeni akartam neki, de hogy a nyafka doktor szöszit nem akartam hozni, az is biztos volt. Azt hiszem, megtalálta végül a párját, nem tudom, nem követem az életét, viszont én biztosan megtaláltam azt, akivel összeillek. Vele nem illettem. Szerintem ez alapján nektek sem kéne együtt lennetek.
2018. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

egeszen pontosan a hajfesteknel hagytam volna a fenebe.


szerintem arra var, hogy dobd mar ki, mert fel szakitani. jol megjarta veled... :D

2018. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Szakits vele minél hamarább. Nem szeret, csak szamár vagy, amig lovat nem talál, de addig is probál úgy formálni, hogy minél jobban hasonlits a lóra.

Szóval érted. Azért nem fogad el ugy, mert neki nem ez a stilus jön be. Csak akkor felmerül a kerdés, hogy miert is van veled, ha ennyi "problémája" van a kinezeteddel?

Ne hagyd magad megváltoztatni, te olyan vagy, olyan az egyéniséged. Inkább keress olyan társat, aki így fogad el, és igazából szeret, nem csak egy mutogatható cicababát keres maga mellé.

2018. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!